administrator
26 czerwca

XX Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza
patronat klubu

Tak, jubileuszowe! I po raz kolejny objęliśmy je patronatem naszego klubu. Miejsce zawodów się zmieniało, ale od kilku już edycji jest nim Rancho pod Bocianem, gdzie organizujemy też naszą Letnią Galę Przedsiębiorców i odbędą się dzień po niej. W zawodach weźmie udział około trzydziestu znanych osób, znanych choćby z powodu ich profesji: będą to aktorzy, ale też muzycy i dziennikarze. Wśród nich kobiety, bo wbrew powszechnej opinii one też oddają się tej pasji. Zmierzą się oni o będący główną nagrodą Puchar Tele Tygodnia, ale w jednej z kategorii puchar ufundował również nasz klub i tradycyjnie już w jego imieniu wręczy go zarząd klubu, Barbara Jończyk i Krzysztof Jończyk.


Zawody mają uczcić pamięć aktora Mariana Łącza, który był nie tylko świetnym aktorem, ale i bardzo dobrym piłkarzem. Piłkarską karierę porzucił dla aktorstwa, z kolejnej pasji, wędkarstwa ani myślał już zrezygnować. Zaraził nią nawet swoją córkę, również świetną aktorkę, Laurę Łącz. I to ona jest organizatorką zawodów.

 

Od lat już wspiera ją w ich organizacji wydawany w niemal milionowym nakładzie Tele Tydzień. Zawsze też ten najpoczytniejszy polski tygodnik obszernie je relacjonuje. My też to oczywiście zrobimy, na stronie i w naszym magazynie przedsiębiorcy@eu. Poniżej relacje z poprzednich zawodów, niestety z tych zeszłorocznych nie mamy zdjęć, ale tym razem będą!

 

relacja z XIX edycji zawodów, kliknij tutaj

 

relacja z XVIII edycji zawodów, kliknij tutaj

 

relacja z XVII edycji zawodów, kliknij tutaj

 

relacja z XVI edycji zawodów, kliknij tutaj

 

kliknij, by powiększyć

kliknij, by powiększyć

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl