administrator
25 września

Wrześniowa MaskaFashionNight

Na MaskaFashionNight zaproszono nas po raz kolejny, na pierwsze w pełni powakacyjne już spotkanie  z tego, zapisanego już na stałe w naszym klubowym kalendarzu, cyklu. Tym razem czekał nas (prócz innych atrakcji) pokaz mody Dory Krynickiej, która ubierała finalistki tegorocznego konkursu Miss Polonia.

O tym, że Dora Krynicka ubierała finalistki tegorocznego konkursu Miss Polonia już pisaliśmy. Ale raz, że nie wszyscy oglądali finał tego konkursu, a dwa, że tam kreacje prezentowane były na osobach o wymiarach idealnych lub bliskich przynajmniej temu ideałowi. Teraz projektantka miała okazję pokazać coś więcej, modę bardziej dla każdego, bo nie wszyscy takimi idealnymi warunkami fizycznymi dysponują.

 

Jedna z pokazanych kreacji – o czym warto napisać – została wystawiona na aukcję, z której pieniądze przeznaczone były tak, jak poprzednio na fundację Ewy Błaszczyk, co staje się jak widać już pewną (i wartą kontynuacji) tradycją. Poprzednio, co warto przypomnieć, licytację wygrał mecenas naszej klubowej Akademii Sztuki Maciej Kot. Fundacja Ewy Błaszczyk, przypomnijmy, zbiera pieniądze na stworzenie kliniki Budzik, mającej służyć dzieciom z ciężkimi urazami mózgu. 


Ale na tym atrakcje się nie skończyły. Był wernisaż prac Magdaleny Nowosadzkiej. Promocja wódek Danzka. Było można skorzystać z porad doświadczonego stylisty. Organizatorzy zaprosili też na poczęstunek (była to kuchnia włoska czyli makarony wszelakie z dodatkami). Nie zapomniano o welcome drink.

 

Tradycyjnie też odbyła się loteria z atrakcyjnymi nagrodami, w której jako losy posłużyły wizytówki.

W programie był jeszcze występ zespołu K.A.S.A.

 

 

Show w Masce poprowadziła jak zwykle dobrze nam w tej roli znana i świetna w niej Laura Łącz, aktorka pobliskiego teatru Polskiego.

  


 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć