administrator
7 czerwca Warszawa, 16 czerwca Gdańsk

Regionalne Orły Eksportu
zaproszenie 

Uroczystości wręczenia nagród dla najlepszych eksporterów (to kategoria główna), a także między dla firmy najdynamiczniej rozwijającej eksport i najlepszego eksportowego produktu, towarzyszyć będzie poprzedzająca je konferencja związana z tą tematyką, mająca pokazać możliwości, jakie daje eksport, ale i przestrzec, przed czyhającymi na tej drodze pułapkami. 


 

Wskazane też będą różne mechanizmy wsparcia, na które mogą liczyć zarówno ci dopiero rozpoczynający swoją przygodę na zagranicznych rynkach, jak i doświadczeni już eksporterzy. Co ważniejsze, ma nie mieć ona formy prelekcji, ale debaty. Będzie też oczywiście okazją do wymiany praktycznych doświadczeń, w programie konferencji przewidziano czas na networking, czyli będzie ona również okazją do nawiązania kontaktów mogących zaowocować konkretną biznesową współpracą.

 

Całość zakończy uroczystość wręczenia nagród, Orłów Eksportu i zaproszenie na wspólny lunch wszystkich uczestników wydarzenia.

 

 

Mazowieckie Orły Eksportu wręczone zostaną 7 czerwca w siedzibie redakcji Rzeczpospolitej na Prostej, a 16 czerwca w Gdańsku w Hotelu Hilton przy placu Rybnym wręczone zostaną Pomorskie Orły Eksportu. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, od której otrzymaliśmy zaproszenie, jest jednym z partnerów tego cyklu wydarzeń zorganizowanych przez Rzeczpospolitą

 

 

program wydarzenia w Warszawie  

 

wtorek 7 czerwca, godzina 9.30 – 13.40 lunch

siedzibie redakcji Rzeczpospolitej, ul. Prosta

gdzie to jest

 

Udział jest bezpłatny, wymagana wcześniejsza rejestracja online.

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu