administrator
13 czerwca

XIX Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza
klub po raz kolejny partnerem 

Jak co roku w sportowej rywalizacji zmierzyli się aktorzy, do których dołączyli muzycy i dziennikarze. Spotkali się by w ten nietypowy sposób uczcić świetnego aktora, ale zarazem zapalonego wędkarza Mariana Łącza, który swoją pasją zaraził córkę, również świetną aktorkę, Laurę Łącz. Obowiązki organizatora niestety regularnie przeszkadzają jej w wykazaniu się, że również pod tym względem ojciec nie mógłby się jej wstydzić.


Od już po raz czwarty zawody odbyły się na nagrodzonym przez nas Perłą EuroTurystyki Rancho pod Bocianem. A my jako klub po raz kolejny byliśmy partnerem tego wydarzenia. Piękne miejsce obfituje również w ryby, choć tym razem piękna pogoda nie wszystkim sprzyjała. Podczas, gdy jednym trafiały się i kilkukilogramowe okazy, innym nie udało się tym razem złowić nic. Triumfował, nie po raz pierwszy sięgający po miejsce na podium Piotr Czebotar (6,58 kg). Kolejne miejsca zajęli Tomasz Gęsikowski i najlepsza kobieta, Dorota Głowacka Lesień. Najlepsza wędkarka złowiła też największą rybę, ważącą 5,58 kg. W pokonanym polu zostali między innymi Tomasz StockingerKarol Strasburger, Marian Opania, Izabela TrojanowskaKrzysztof Daukszewicz. Nikt jednak z uczestników nie wyjechał z pustymi rękoma, choć nie były to ryby, gdyż te zgodnie z regulaminem zawodów trafiły z powrotem do wody. Ale na wszystkich spłynął deszcz nagród od sponsorów! Ryb też można było spróbować, zadbali o to gospodarze, ale nie były prosto z wody, bo jak już wspomnieliśmy, byłoby to sprzeczne z regulaminem. Co nie znaczy, że nie były smaczne!

 

Wśród świadków wędkarskich zawodów nie zabrakło klubowiczów, byli też jego prezesi, Barbara Jończyk i Krzysztof Jończyk.

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu