administrator
9 czerwca

Zapraszamy na kolejne klubowe szkolenie !
Twój Styl Myślenia, Twój Styl Działania, Twoja Recepta na Sukces

Podczas tego szkolenia spróbujemy… poznać siebie, bo najskuteczniejsi w swoich działaniach jesteśmy wtedy, gdy wykorzystujemy nasze własne predyspozycje. Są narzędzia pozwalające takie predyspozycje rozpoznać i skorzystamy z jednego z nich, polskiego, a więc dostosowanego do naszych realiów modelu FRIS®. Naszymi ekspertami będą Ewa Daroszewska i Rafał Foss, założyciele wykorzystującej tę metodę Akademii Dobrego CzasuWcześniej jednak, już teraz, poprosimy o wypełnienie specjalnej ankiety, co pozwoli przygotować dla każdego z nas raport o jego stylu myślenia i metodach działania. Otrzymamy go na szkoleniu i dzięki temu będziemy mogli lepiej to szkolenie wykorzystać, bo będziemy znać swoje potrzeby. Z takiej możliwości będą mogli skorzystać jednak tylko ci klubowicze, którzy prześlą do końca maja na adres rsvp@kie.biz.pl zgłoszenie udziału w spotkaniu. W odpowiedzi otrzymają link umożliwiający im dostęp do ankiety, która stanie się podstawą do przygotowania dla nich indywidualnego raportu.

 

Akademia Dobrego CzasuNa pewno podczas tego szkolenia doświadczycie czegoś ciekawego! Czy podobnie, jak wielu ludzi, też macie wrażenie, że osobą, którą znacie najmniej, nie jesteście Wy sami? I czy zdajecie sobie sprawę, że poznanie siebie to klucz do sukcesu także w biznesie? Być może często zadajecie sobie pytanie, jak skutecznie komunikować się z zespołem i z klientami. Jak przeprowadzić prezentację i jak negocjować, by osiągnąć zamierzony skutek? Wiele szkoleń oferuje odpowiedzi na te i podobne pytania. Na ile skuteczne, to już inna historia. To, co wyróżnia Akademię Dobrego Czasu, to na pewno zerwanie z utartymi schematami postępowania, podejście do biznesu w myśl zasady „wyróżnij się albo zgiń”. Dowiecie się też podczas szkolenia o zastosowaniu w biznesie metody etycznej hipnozy biznesowej i co to znaczy.

 

Kluczem do sukcesu, według Akademii Dobrego Czasu, jest jednak poznanie sposobów myślenia i działania, tak własnych, jak i współpracowników. Aby dopasować dla nas odpowiednie narzędzia, Akademii Dobrego Czasu korzysta z modelu FRIS®, którego nazwa stanowi skrót pierwszych liter słów: FAKTY-RELACJE-IDEE-STRUKTURY i definiuje cztery Style Myślenia, rozróżniając zarazem czternaście Stylów Działania. Mając świadomość własnych predyspozycji (i predyspozycji naszych współpracowników w zespole), będziemy mogli dowiedzieć się:

 

– jak rozwijać kompetencje komunikacyjne z osobami reprezentującymi inne style myślenia,

 

– jak definiować swoje cele zgodnie ze swoimi predyspozycjami,

 

– jakie środowisko pracy jest dla nas najbardziej przyjazne,

 

– z czyjej pomocy skorzystać lub jakie umiejętności u siebie wypracować, by dokończyć projekt, który „utknął”;

 

– jak zbudować efektywny, skuteczny zespół na wszystkich etapach jego działania.

 

Stąd prośba o wcześniejsze wypełnienie ankiety, która pozwoli prowadzącemu szkolenie odpowiednio się do niego przygotować.

 

 

czwartek 9 czerwca, godzina  10.00 – 15.00

gmach Krajowej Izby Gospodarczej

ul. Trębacka 4, sala na parterze

gdzie to jest

 

 

program szkolenia

 

10.00-12.00 Ewa Daroszewska: „Poznaj siebie. Style myślenia i działania”.

 

12.00-12.15 Przerwa kawowa.

 

12.15-14.15 Rafał Foss: „Rola podświadomości w podejmowaniu decyzji. Etyczna hipnoza biznesowa”.

 

14.15-15.00 Lunch.

 

 

Udział w szkoleniu jest dla członków klubu bezpłatny. Wymagane jest jednak wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu: rsvp@kie.biz.pl. Ci, którzy dokonają go do kńca maja i wypełnią ankietę, otrzymają też przygotowany dla nich indywidulany raport, pokazujący, jakie metody myślenia i style działania prezentują według metody FRIS®. 

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć