administrator
17 czerwca

Polska innowacyjna, bez papieru i bezgotówkowa
zaproszenie na debatę Pulsu Biznesu

Czyli, jak zbudować sprawną e-administrację i wesprzeć e-gospodarkę. Kolejna już debata z cyklu „Czas na patriotyzm gospodarczy” organizowanych przez Puls Biznesu, na którą jesteśmy zaproszeni do siedziby Giełdy na Książęcą. Otworzy ją wystąpienia wicepremiera Jarosława Gowina.


Tym razem dwa panele, pierwszy poświęcony e-gospodarce jako motorowi wzrostu i korzyściom z wprowadzenia e-administracji. Z pytaniami, na które odpowiedź jest już dziś chyba oczywista, jak o to, czy strategia ograniczania obrotu gotówkowego jest słuszna? I trudniejszymi, jak o to, co jest kluczowe dla procesu cyfryzacji państwa? Czy praktyczne, jak wykorzystać ten proces do rozwoju gospodarki? Drugi panel poświęcony będzie z kolei tematowi, który pojawiał się już nie raz, co zrobić, by polska gospodarka była bardziej innowacyjna? Ciągle jednak nie doczekaliśmy się tu satysfakcjonującej odpowiedzi. Na pewno większe powinny być nakłady na badania i rozwój, ale pytaniem jest tu jednak, jak to sprawić? Jak finansować innowacyjne projekty? Jak poprawić współpracę nauki i przemysłu, bo ciągle jest z tym nie najlepiej. I wiele innych… A na zakończenie zostaniemy zaproszeni na lunch i ciąg dalszy w kuluarach…

 

więcej

 

piątek 17 czerwca, godzina 10.00 – 12.30 lunch
Giełda Papierów Wartościowych, ul. Książęca 4

gdzie to jest

 

Udział w debacie jest bezpłatny, wymagane wcześniejsze zgłoszenie przez formularz online na stronie poświęconej wydarzeniom z tego cyklu.

  

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu