administrator
23 czerwca

FORUM BIZNESOWE Klubu Integracji Europejskiej
zaproszenie dla przedsiębiorców

Zdobywanie mało przydatnej wiedzy trwa tyle samo co zgłębianie tej wartościowej. I dlatego nie będziemy tracić na nią ani minuty. To myśl przewodnia naszego forum, o poprowadzenie którego poprosiliśmy Piotra Sołtysa, współwłaściciela Vantis Holding. A na zakończenie jeszcze bankiet i czas na rozmowy w kuluarach.


 

Podczas naszego klubowego forum poznasz:

 

- 5 najbardziej pożądanych i dobrze płatnych kompetencji XXI wieku;

 

- strategię, dzięki której skutecznie dotrzesz do 20% najlepszych klientów w Twojej branży;

 

- wiedzę, dzięki której wzmocnisz swoją przewagę konkurencyjną;

 

- oraz odpowiedź na pytanie, dlaczego zaufanie może być albo dywidendą albo podatkiem, który płacisz w ważnych dla Ciebie momentach?

 

I poznasz jedną z największych platform wsparcia przedsiębiorczości i wymiany kontaktów biznesowych w Polsce, biznesową platformę społecznościową Vantisbook !

 

A na zakończenie forum zaprosimy wszystkich jego uczestników na bankiet, a także rozmowy w kuluarach, na biznesowe i nie tylko biznesowe tematy. Bo wiemy z doświadczenia, że ta nieoficjalna część spotkania jest nie mniej ważna.

 

 

czwartek 23 czerwca, rozpoczęcie o godzinie 17.30

około godziny 19.30 bankiet i rozmowy w kuluarach

gmach Krajowej Izby Gospodarczej, ul. Trębacka 4

gdzie to jest

 

Udział jest dla członków klubu bezpłatny, dla przedsiębiorców spoza klubu opłata wynosi 250 złotych od osoby. Prosimy o potwierdzenie obecności: rsvp@kie.biz.pl.

 

 

Piotr SołtysPiotr Sołtys, przedsiębiorca, filantrop, publicysta. Współwłaściciel VANTIS Holding, w skład którego wchodzą między innymi spółki Gold Partner oraz Eduneo oraz Platforma Business Connect. Prezes Zarządu Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców. Skuteczny manager specjalizujący się w rynkach o dużym potencjale inwestycyjnym. Ekspert i praktyk w temacie budowania zwycięskich zespołów, zarządzania zmianą, sprzedaży, marketingu internetowego i psychologii motywacji. Jest jednym z najbardziej charyzmatycznych trenerów strategii budowania wolności finansowej w Polsce. Jego motto brzmi: Róbmy wielkie rzeczy, z dobrych powodów, z odpowiednimi ludźmi.

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu