administrator
27 czerwca

Jak przyciągnąć inwestorów zagranicznych...
zaproszenie na debatę 

Jak inteligentnie przyciągnąć inwestorów zagranicznych i jak ich optymalnie zaangażować w rozwój polskiej gospodarki, bo tak brzmi dokładnie będące temetem debaty pytanie. Kolejna debata z cyklu „Czas na patriotyzm gospodarczy” zorganizowanego przez Puls Biznesu, na którą jesteśmy zaproszeni do siedziby Giełdy na Książęcą. Poprzedzi ją wręczenie wyróżnień dla największych zagranicznych płatników CIT.


Wśród pytań, jakie otrzymają uczestnicy panelu będzie też to związane z Planem na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, potocznie zwanym planem Morawieckiego. O zapisane w inteligentne zachęty dla inwestorów, co znalazło się też w temacie debaty. Jak taki system zachęt powinien ich zdaniem wyglądać? Jaką rolę mogą odegrać w tym procesie fundusze unijne? I czy Polska ma szanse na przyciąganie nie „montowni” lecz inwestycji innowacyjnych z największą wartością dodaną?

A na zakończenie zostaniemy zaproszeni na lunch i ciąg dalszy w kuluarach…

 

więcej

 

poniedziałek 27 czerwca, godzina 12.00 – 13.30 lunch
Giełda Papierów Wartościowych, ul. Książęca 4

gdzie to jest

 

Udział w debacie jest bezpłatny, wymagane wcześniejsze zgłoszenie przez formularz online na stronie poświęconej wydarzeniom z tego cyklu.

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu