administrator
22 - 24 września

Targi Asia Trade na Expo Mazury
patronat

Duże, wręcz bezprecedensowe wydarzenie biznesowe poświęcone rynkom Azji.  Organizatorzy chcą nas zachęcić, byśmy nie tylko z Azji importowali ale również do Azji eksportowali, bo to 3 miliardy konsumentów. W trakcie targów odbędzie się również  konferencja, podczas której dowiedzieć się będzie można więcej nie tylko o tamtych rynkach, ale także o tamtejszej kulturze i obyczajach, bo to też może nam się przydać. Natomiast goście z Azji dowiedzą się więcej o nas. 


Dodatkową atrakcją podczas targów będzie zorganizowany Festiwal Kultury Azjatyckiej. Bogaty i różnorodny program zaprezentują przedstawiciele z kilkunastu krajów Azji. Bedzie to idealna okazja do zapoznania się z kulturą i obyczajami krajów z najdalszych jej zakątków swiata.To już całkiem nietypowe, ale na Mazurach we wrześniu trwa wciąż sezon wakacyjny, zadbać więc wypada i o tego typu atrakcje. Wszystko odbędzie się i to już po raz drugi, w jednym z najnowocześniejszych centrów targowo-kongresowych w Europie, czyli Expo Mazury w Ostródzie. 


Asia Trade 2016, dowiedz się więcej !

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem ambasad azjatyckich w Polsce i polskich w Azji, kilkunastu Izb Gospodarczych zarówno polskich, bilateralnych, jak i zagranicznych, a także Krajowej Izby Gospodarczej oraz Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, samorządu terytorialnego różnych szczebli, organizacji pozarządowych oraz prestiżowych stowarzyszeń biznesowych, a wśród nich nie mogło zabraknąć również naszego Klubu Integracji Europejskiej  oraz magazynu przedsiębiorcy@eu

 

Celem jest uzyskanie przez biorących udział w targach polskich przedsiębiorców kompleksowej wiedzy i poznanie sprawdzonych rozwiązań w zakresie nawiązywania kontaktów handlowych z krajami azjatyckimi. Będą też oni mieli okazję wzięcia udziału w spotkaniach matchmakingowych z właścicielami firm z rynków azjatyckich i oczywiście zaprezentowania swojej oferty produktowej szerokiemu gronu potencjalnych kontrahentów z zagranicy. Wśród odwiedzających targi na pewno nie zabraknie też tych, którzy taką współpracę już rozpoczęli i warto się nimi zainteresować, jako potencjalnymi partnerami mającymi już na tamtejszych rynkach doświadczenie, a także bardzo nieraz przydatnych na tamtejszych rynkach pośredników.

 

Na miejscu będą obecni przedstawiciele kilkunastu ambasad krajów zainteresowanych pogłębieniem współpracy gospodarczej z Polską, pojawią się i sami ambasadorzy, bo ambasady nie ograniczą się one do objęcia tych targów swoim patronatem. Między innymi z Afganistanu, Filipin, Indii, Indonezji, Iranu, Kazachstanu, Tajlandii, Tajwanu, czy Wietnamu (kolejność alfabetyczna, do tego ta lista jest z pewnością jeszcze niepełna).

 

W programie liczne panele dyskusyjne, bezpośrednie spotkania z przedstawicielami ambasad oraz ekspertami od rynków wschodnich. Pozwoli to uczestnikom targów na próbę znalezienia odpowiedzi na takie pytania, jak prowadzić biznes z kontrahentem z Azji? Od czego zacząć? Kto może nas wesprzeć? A także, na co należy uważać? Bo i takie pytanie jest tu jak najbardziej na miejscu.

 

Ostatni dzień poświęcony zostanie kulturze, wypełni go wspomniany już festiwal prezentujący kulturę krajów, które na targach przedstawią swoją ofertę biznesową, ale pochwalić się chcą czymś jeszcze.

 

Targi Asia Trade organizowane są już po raz drugi, nie są to więc tylko zamierzenia, stoi za tym już pewne doświadczenie i renoma, jaką zdobyły targi podczas bardzo udanej pierwszej ich edycji. 

 

więcej: www.asia-trade.pl


 

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu