administrator
26 czerwca

VI Letnia Gala Przedsiębiorców
Znamy laureatów Pereł EuroTurystyki !

Na Rancho pod Bocianem przyjechało w tym roku ponad tysiąc przedsiębiorców wraz z rodzinami, a także goście specjalni: aktorzy, ludzie estrady, dziennikarze. Tradycyjnie podczas gali wręczyliśmy nasze Perły EuroTurystyki, w tym roku było trzech laureatów. Nasza gala miała nietypowy jak na galę charakter. Zamiast white tie, czy black tie, poprosiliśmy naszych gości, by ubrali się wygodnie i zaprosiliśmy na piknik. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, a w dobrej zabawie nie przeszkodziła nam nawet burza. 
Zacznijmy jednak od Pereł EuroTurystyki. To nagroda, którą przyznajemy obiektom turystycznym nie za najwyższy standard usług – to dziś warunek funkcjonowania na rynku – ale za to, co taki obiekt wyróżnia. To, co powoduje, że będziemy tam chcieli przyjechać raz jeszcze i polecimy go innym. To, co czyni go perłą, naszą wizytówką. W tym roku Perły EutoTurystyki otrzymały trzy obiekty wypoczynkowe:

 

Hotel Afrodyta**** Business & Spa w Radziejowicach

Hotel Biały Kamień**** Hotel & Medi – SPA w Świeradowie-Zdroju

Hotel Senator*** Konferencje & Spa w Starachowicach

 

Perła EuroTurystyki dla Hotelu Afrodyta

 

W części oficjalnej podziękowaliśmy też naszym sponsorom, bez których nie udałoby się zorganizować tego wydarzenia. Wręczyliśmy też certyfikaty nowym członkom naszego klubu. Do tego jeszcze wrócimy, co jednak działo się podczas pikniku?

 

Rzut oka na parking pozwalał ocenić, że frekwencja dopisała

 

Wszystkich zaprosiliśmy do wzięcia udziału w turnieju minigolfa o puchar Prezesa Klubu. Nagrodą był nie tylko puchar, ale i prawdziwy diament od firmy Mart Diamond. Można się było zmierzyć z ciągle rozbudowywanym parkiem linowym, czyli „małpim mostem”. Albo z wyzwaniem w postaci ścianki wspinaczkowej. Czy spróbować swych sił na strzelnicy. Lub popływać łódką. Można też było przejechać się minicarem od Chatenet. Marek Saenderski zaprezentował swoje niezwykłe obrazy 3D, wystarczyło założyć specjalne okulary i obraz przestawał być tym, z czym obraz kojarzymy, bo pojawiał się trzeci wymiar. Wszystkie dzieci na spotkanie z postaciami z bajek zapraszały Magiczne Ogrody. Dla nich przygotowano też trampolinę i dmuchańca. Działo się! Warto było też przejść się po alei ze stoiskami naszych sponsorów, skorzystać z darmowych zabiegów kosmetycznych i medycznych. Kupić stylowy kapelusz lub fajny ciuszek. Umówić się na jazdę próbną jednym z samochodów z warszawskich salonów grupy Auto Wimar lub Krotoski-Cichy. Piknik kojarzy się nam z grillem (i słusznie!), dla tych, którzy zgłodnieli była karkówka, kiełbasa i kaszanka, wszystko oczywiście z grilla. Do tego powinno być też dobre piwo i zadbał o to Browar Jabłonowo. A oprócz potraw z grilla był też żurek, wspaniałe miejscowe wędzone kiełbasy i pyszne placki ziemniaczane. A dla dzieci, wata cukrowa! Klubowiczów zaprosiliśmy też do strefy VIP, gdzie spróbować można było przygotowanego przez gospodarzy łososia, wypieków od Przystanku Piekarnia oraz regionalnych włoskich wyrobów przywiezionych przez ich producentów prosto z regionu Liguria. Na spragnionych czekało pyszne piwo z Bro’warszawskiego, Nalewki Staropolskie, wina portugalskie od firmy Atlanika i prawdziwy szampan od Willan Champagnes.


Obejrzyj filmową relację z Letniej Gali !

Obejrzyj fimową relację z Letniej Gali ! 

 

Niewątpliwie Letnia Gala Przedsiębiorców była okazją, by nawiązać nowe znajomości lub poznać się lepiej. I zarazem spędzić ten czas z rodziną i dziećmi, dla których właśnie rozpoczęły się wakacje.

 

Przez cały czas można było też nabywać losy loterii charytatywnej, tu każdy los wygrywał, a niektóre nawet dwa razy. Tym razem celem zbiórki było Stowarzyszenie Opta, działające na rzecz osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, w szczególności rodzin przeżywających kryzysy związane między innymi z występowaniem w rodzinie przemocy lub współuzależnienia. Była jeszcze loteria wizytówkowa, w której losem była po prostu zostawiona wizytówka.

 

Po raz pierwszy namieszała nam pogoda. Dotąd mieliśmy szczęście, ani kropli deszczu, ale tym razem się nie udało. Mimo wszystko zabawy nie zepsuła nam do końca, przenieśliśmy się pod dach i tyle. Zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa, za rok pogoda powinna być idealna!

 

Pora wrócić jeszcze do części oficjalnej. Bez podziękowań dla naszych sponsorów obejść się bowiem nie może. Całą część oficjalną poprowadziła niezawodna Laura Łącz. Statuetki nowym Członkom Klubu wręczyli osobiście prezes Barbara Jończyk i wiceprezes Krzysztof Jończyk. Były to firmy:

 

Amar Translations Tłumaczenia Specjalistyczne

Instytut Diagnozy

SŁAWPOL- folie przemysłowe

LTE Material Handling Sp. z o.o.

 

 

Zdjęcia z gali w dużym formacie można obejrzeć tutaj.

 

 

 

 

Jeden z najbardziej klimatycznych hoteli na Mazowszu przełamuje opinię, że Mazowsze jest mniej atrakcyjnym regionem od innych. W położonym wśród lasów hotelu jest domowo i przytulnie. Czuć związek z naturą. Słowa relaks, cisza i wypoczynek nabierają tu naprawdę realnego wymiaru. Niemały w tym udział ma fachowa i zarazem dyskretna obsługa, a także doskonała kuchnia. Podkreślić trzeba jeszcze wyróżniającą to miejsce bogatą ofertę SPA. Ale to nie tylko miejsce wypoczynku, to także miejsce z wartą uwagi ofertą dla biznesu.

 

 

 

Pięknie położony niedaleko centrum jednego z najstarszych kurortów na Dolnym Śląsku, Świeradowa-Zdroju, umiejętnie wykorzystuje jego niemałe walory i zarazem podtrzymuje renomę kurortu. Wyjątkowa oferta SPA oraz rozbudowane centrum odnowy biologicznej i rehabilitacji. Miejsce przyjazne rowerzystom. A także doskonała kuchnia oparta na ekologicznych produktach. Wszystko to pozwoliło stworzyć bogatą ofertę pakietów pobytowych, w której każdy znajdzie coś dla siebie.


 

 

Piękne, ze smakiem urządzone wnętrza, świetna kuchnia i wyjątkowe centrum termalne. Całościowa oferta zarówno dla turystów indywidulanych, jak wycieczek i dla organizatorów konferencji. Z turystycznych walorów miejsca, położenia na skraju Gór Świętokrzyskich, uczyniono tu świadomie atut, przyczyniając się zarazem do promocji regionu. Swoją wakacyjną wyprawę w świętokrzyskie powinniśmy zacząć właśnie tutaj.

 

 

 

Podziękowania

 

Nie udałoby się zorganizować gali bez wsparcia sponsorów, zwłaszcza tych, którzy wsparli nas najmocniej, złotych i srebrnych. Musimy im wszystkim jeszcze raz podziękować. Musimy też podziękować naszemu niezawodnemu partnerowi Rancho pod Bocianem oraz Medicorowi, który zapewnił opiekę medyczną podczas gali.

kliknij, by powiększyć

 

Napisali o VI Letniej Gali !

 

Relacje z gali zamieścili zarówno nasi patroni medialni, partnerzy, jak klubowicze i nasi goście. Poniżej pierwszy ich przegląd:

 

Polskie Media, czytaj więcej

 

TTG, Travel Trends Group, czytaj więcej

 

Warszawska Izba Gospodarcza, czytaj więcej

 

Pracownia Finansowa, czytaj więcej

 

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej, czytaj więcej

 

LTE Material Handling, oglądaj na YouTube

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
relacje wideo
galeria zdjęć