administrator
28 lipca

Zrób biznes na Czerwonym Krzyżu !
zaproszenie na seminarium

Nic w tym moralnie dwuznacznego. Nie wszystko da się zrealizować własnymi siłami, przez publiczną zbiórkę darów, czy pracę woluntariatu. Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyaż organizuje też przetargi na dostawy towarów, czy świadczone usługi. I w przetargach tych startują firmy, które po prostu chcą na tym zarobić. To szansa również dla polskich firm. Na seminarium poświęcone możliwościom biznesowym, jakie się tu otwierają, zaprasza Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP i Ministerstwo Spraw Zagranicznych. 


Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARPTo zaproszenie skierowane przynajmniej do niektórych z nas. W ogóle chyba słabo uświadamiamy sobie, że rynek zamówień wielkich międzynarodowych organizacji (jedną z nich jest Bank Światowy) to rynek otwarty także dla polskich firm. I to mimo od lat trwającej akcji informacyjnej, a nawet istnienia wyspecjalizowanych agend, jak Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP (współorganizator konferencji), czy Oficer Łącznikowy Sektora Prywatnego dla Grupy Banku Światowego, działający przy PAIiIZ. Seminarium jest okazją, by zorientować się, czy jest to szansa także dla nas, dla naszej firmy. W seminarium wezmą udział eksperci Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża. Odbędzie się ono w Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Adres jest mocno mylący, dziś Smolna urywa się na skraju skarpy wiślanej, podczas, gdy centrum mieści się pod nią. To pamiątka po przebiegu ulicy jeszcze w dziewiętnastym wieku. Dlatego warto rzucić okiem na mapę Google’a lub skorzystać z nawigacji.

 

więcej

 

czwartek 28 lipca, godzina 9.30 – 13.30

Centrum Przedsiębiorczości Smolna

ul. Smolna 4, gdzie to jest

 

Udział w seminarium jest bezpłatny, poniżej do pobrania formularz zgłoszeniowy, który wypełniony należy odesłać do 26 lipca na podany tam adres.

 

formularz zgłoszeniowy (pobierz)

 

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu