administrator

Podsumowanie pierwszego półrocza !
to, co dla nas najważniejsze 

Do klubu przystąpiło 35 nowych firm, w tym 7 jako Członkowie Premium. Nowe firmy, ale i te z dłuższym stażem miały możliwość wzięcia udziału w licznych spotkaniach organizowanych przez Klub Integracji Europejskiej. I tak w pierwszym półroczu tego roku. Zorganizowaliśmy:

 

Styczeń

 

• Spotkanie z cyklu poranna kawa z ekspertem w restauracji Florian na temat polubownych metod rozwiązywania sporów

 

Luty

 

• Spotkanie z cyklu poranna kawa z ekspertem w restauracji Halka na temat możliwości prowadzenia biznesu w Afryce.

 

• Bal Karnawałowy Członków Klubu Integracji Europejskiej w Hotelu MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel.

 

Marzec

 

• Spotkanie z cyklu poranna kawa z ekspertem w restauracji Mołdawska na temat funduszy unijnych dla Mazowsza.

 

• Mistrzostwa w Kręgle o Puchar Prezesa Klubu Integracji Europejskiej rozgrywane w Klubie Arco.

 

Kwiecień

 

• Spotkanie z cyklu poranna kawa z ekspertem w restauracji Tobaya na temat zasad postępowania po wypadku – poznaj swoje prawa!

 

• Gala Akademii Dobrego Stylu „Gracja” w Sali Balowej Domu Technika NOT. W wiosennej edycji Gali wręczyliśmy 3 statuetki „Gracja” za ponadczasową elegancję i wyczucie stylu paniom – Katarzynie Frank-Niemczyckiej, Annie Popek i Teresie Rosati. Gala Akademii Dobrego Stylu cieszy się liczną frekwencją przedsiębiorców, osobistości ze świata kultury, nauki, estrady oraz mediów (ok.450 gości)

 

Maj

 

• „O zmianach w ochronie danych osobowych” - szkolenie dla członków klubu, Krajowa Izba Gospodarcza.

• Kojarzenie Ofert Gospodarczych Członków Klubu, Krajowa Izba Gospodarcza.

 

Czerwiec

 

• Twój Styl Myślenia, Twój Styl Działania, Twoja Recepta na Sukces - szkolenie dla członków klubu, Krajowa Izba Gospodarcza.

 

• Forum Biznesowe Klubu Integracji Europejskiej - szkolenie dla członków klubu, Krajowa Izba Gospodarcza.

 

• Letnia Gala Przedsiębiorców – największe wydarzenie w Polsce, organizowane w formie pikniku rodzinnego dla przedsiębiorców.

 

Klubowa Akademia Kultury i Sztuki

 

Jako Klub Integracji Europejskiej byliśmy również organizatorem trzech wernisaży artystycznych organizowanych w ramach klubowej Akademii Kultury i Sztuki. Nasze wernisaże organizujemy w budynku Krajowej Izby Gospodarczej, w siedzibie klubu. Cieszą się one dużą frekwencją odwiedzających. Gośćmi naszych wernisaży są znawcy sztuki, przedsiębiorcy oraz liczne media i artyści.

 

Patronaty

 

Jako klub, wspólnie z magazynem przedsiębiorcy@eu objęliśmy swoim patronatem i zaprosiliśmy do udziału naszych klubowiczów w okołó 30 wydarzeniach biznesowych, gospodarczych, szkoleniowych czy kulturalnych, w tym m.in. konkurs Teraz Polska, Przedsiębiorstwo Fair Play, Warszawa od kuchni, Targi Home&Garden w Kielcach, Targi China Homelife Show w Nadarzynie, Targi Future Private Labels w Kielcach, XIX Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza. W kolejnym półroczu również czeka nas wiele wydarzeń, których będziemy patronem.

 

Zaproszenia

 

Członkowie Klubu Integracji Europejskiej mieli możliwość skorzystania z ok. 20 zaproszeń na rożnego rodzaju eventy, spotkania gospodarcze i wydarzenia kulturalne organizowane przez współpracujące organizacje, np. Kongres Organizacji MŚP Warszawskiej Izby Przedsiębiorców czy VII Kongres Innowacyjnej Gospodarki Krajowej Izby Gospodarczej.

 

Nowe inicjatywy

 

• Ruszyliśmy z Programem Rabatowym KIE – cały czas zachęcamy do zgłaszania chęci uczestnictwa.

 

• Członkostwo PREMIUM - od kwietnia tego roku wyszliśmy do firm z propozycją przystąpienia do grona członków klubu w uprzywilejowanej, limitowanej formie Członkostwa Premium. Z tej formy promocji uczestnictwa skorzystało już 7 firm:

 

- Eduvision

- Monrex – Twoje paliwa

- Vantis Holding

- Prevalue Cooperative Owners

- Figaro Corporations

- Agencja Pracy Czasowej „Progres”

- Maria Kowalska Kancelaria Adwokacka

 

• Jesteśmy w fazie końcowej powołania Sądu Polubownego, który będzie działał przy Klubie Integracji Europejskiej. Nad jego powołaniem czuwa mecenas Agata Rewerska, właścicielka szkoły prawa procesowego Ad Exemplum. W ramach projektu Członkowie Klubu będą mieli możliwość korzystania z porad eksperckich z dziedziny prawa cywilnego i gospodarczego.

 

Magazyn przedsiębiorcy@eu

 

Magazyn ludzi biznesu przedsiębiorcy@eu na początku 2016 roku trafił do sprzedaży w sieciach Empik, Relay i Inmedio z dodatkiem Auto Moto Styl. Sprzedaż magazynu kształtuje się na poziomie ok. 90%, co sprawiło, że magazyn jest zauważany na rynku nie tylko przez firmy, ale również przez instytucje i organizacje zewnętrzne. Efektem tego są też liczne zaproszenia do współpracy, jako patrona medialnego nad ogólnopolskimi wydarzeniami gospodarczymi. Dzięki temu, prezentacje i oferty naszych reklamodawców docierają do szerokich kręgów przedsiębiorców w kraju.

 

 

To wszystko zrealizowaliśmy w ciągu zaledwie pół roku. Jesteśmy z tego dumni, jednak nie zamierzamy na tym poprzestawać, ale cały czas rozwijać wachlarz możliwości i kontynuować te działania w drugim półroczu po to, aby nasi klubowicze mieli jak najwięcej okazji sprzyjających nawiązywaniu relacji międzyludzkich, bo wierzymy, że są one motorem relacji biznesowych.

 

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu