administrator

Podsumowanie pierwszego półrocza !
to, co dla nas najważniejsze 

Do klubu przystąpiło 35 nowych firm, w tym 7 jako Członkowie Premium. Nowe firmy, ale i te z dłuższym stażem miały możliwość wzięcia udziału w licznych spotkaniach organizowanych przez Klub Integracji Europejskiej. I tak w pierwszym półroczu tego roku. Zorganizowaliśmy:

 

Styczeń

 

• Spotkanie z cyklu poranna kawa z ekspertem w restauracji Florian na temat polubownych metod rozwiązywania sporów

 

Luty

 

• Spotkanie z cyklu poranna kawa z ekspertem w restauracji Halka na temat możliwości prowadzenia biznesu w Afryce.

 

• Bal Karnawałowy Członków Klubu Integracji Europejskiej w Hotelu MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel.

 

Marzec

 

• Spotkanie z cyklu poranna kawa z ekspertem w restauracji Mołdawska na temat funduszy unijnych dla Mazowsza.

 

• Mistrzostwa w Kręgle o Puchar Prezesa Klubu Integracji Europejskiej rozgrywane w Klubie Arco.

 

Kwiecień

 

• Spotkanie z cyklu poranna kawa z ekspertem w restauracji Tobaya na temat zasad postępowania po wypadku – poznaj swoje prawa!

 

• Gala Akademii Dobrego Stylu „Gracja” w Sali Balowej Domu Technika NOT. W wiosennej edycji Gali wręczyliśmy 3 statuetki „Gracja” za ponadczasową elegancję i wyczucie stylu paniom – Katarzynie Frank-Niemczyckiej, Annie Popek i Teresie Rosati. Gala Akademii Dobrego Stylu cieszy się liczną frekwencją przedsiębiorców, osobistości ze świata kultury, nauki, estrady oraz mediów (ok.450 gości)

 

Maj

 

• „O zmianach w ochronie danych osobowych” - szkolenie dla członków klubu, Krajowa Izba Gospodarcza.

• Kojarzenie Ofert Gospodarczych Członków Klubu, Krajowa Izba Gospodarcza.

 

Czerwiec

 

• Twój Styl Myślenia, Twój Styl Działania, Twoja Recepta na Sukces - szkolenie dla członków klubu, Krajowa Izba Gospodarcza.

 

• Forum Biznesowe Klubu Integracji Europejskiej - szkolenie dla członków klubu, Krajowa Izba Gospodarcza.

 

• Letnia Gala Przedsiębiorców – największe wydarzenie w Polsce, organizowane w formie pikniku rodzinnego dla przedsiębiorców.

 

Klubowa Akademia Kultury i Sztuki

 

Jako Klub Integracji Europejskiej byliśmy również organizatorem trzech wernisaży artystycznych organizowanych w ramach klubowej Akademii Kultury i Sztuki. Nasze wernisaże organizujemy w budynku Krajowej Izby Gospodarczej, w siedzibie klubu. Cieszą się one dużą frekwencją odwiedzających. Gośćmi naszych wernisaży są znawcy sztuki, przedsiębiorcy oraz liczne media i artyści.

 

Patronaty

 

Jako klub, wspólnie z magazynem przedsiębiorcy@eu objęliśmy swoim patronatem i zaprosiliśmy do udziału naszych klubowiczów w okołó 30 wydarzeniach biznesowych, gospodarczych, szkoleniowych czy kulturalnych, w tym m.in. konkurs Teraz Polska, Przedsiębiorstwo Fair Play, Warszawa od kuchni, Targi Home&Garden w Kielcach, Targi China Homelife Show w Nadarzynie, Targi Future Private Labels w Kielcach, XIX Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza. W kolejnym półroczu również czeka nas wiele wydarzeń, których będziemy patronem.

 

Zaproszenia

 

Członkowie Klubu Integracji Europejskiej mieli możliwość skorzystania z ok. 20 zaproszeń na rożnego rodzaju eventy, spotkania gospodarcze i wydarzenia kulturalne organizowane przez współpracujące organizacje, np. Kongres Organizacji MŚP Warszawskiej Izby Przedsiębiorców czy VII Kongres Innowacyjnej Gospodarki Krajowej Izby Gospodarczej.

 

Nowe inicjatywy

 

• Ruszyliśmy z Programem Rabatowym KIE – cały czas zachęcamy do zgłaszania chęci uczestnictwa.

 

• Członkostwo PREMIUM - od kwietnia tego roku wyszliśmy do firm z propozycją przystąpienia do grona członków klubu w uprzywilejowanej, limitowanej formie Członkostwa Premium. Z tej formy promocji uczestnictwa skorzystało już 7 firm:

 

- Eduvision

- Monrex – Twoje paliwa

- Vantis Holding

- Prevalue Cooperative Owners

- Figaro Corporations

- Agencja Pracy Czasowej „Progres”

- Maria Kowalska Kancelaria Adwokacka

 

• Jesteśmy w fazie końcowej powołania Sądu Polubownego, który będzie działał przy Klubie Integracji Europejskiej. Nad jego powołaniem czuwa mecenas Agata Rewerska, właścicielka szkoły prawa procesowego Ad Exemplum. W ramach projektu Członkowie Klubu będą mieli możliwość korzystania z porad eksperckich z dziedziny prawa cywilnego i gospodarczego.

 

Magazyn przedsiębiorcy@eu

 

Magazyn ludzi biznesu przedsiębiorcy@eu na początku 2016 roku trafił do sprzedaży w sieciach Empik, Relay i Inmedio z dodatkiem Auto Moto Styl. Sprzedaż magazynu kształtuje się na poziomie ok. 90%, co sprawiło, że magazyn jest zauważany na rynku nie tylko przez firmy, ale również przez instytucje i organizacje zewnętrzne. Efektem tego są też liczne zaproszenia do współpracy, jako patrona medialnego nad ogólnopolskimi wydarzeniami gospodarczymi. Dzięki temu, prezentacje i oferty naszych reklamodawców docierają do szerokich kręgów przedsiębiorców w kraju.

 

 

To wszystko zrealizowaliśmy w ciągu zaledwie pół roku. Jesteśmy z tego dumni, jednak nie zamierzamy na tym poprzestawać, ale cały czas rozwijać wachlarz możliwości i kontynuować te działania w drugim półroczu po to, aby nasi klubowicze mieli jak najwięcej okazji sprzyjających nawiązywaniu relacji międzyludzkich, bo wierzymy, że są one motorem relacji biznesowych.

 

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl