administrator
4 sierpnia

ANNA-lia, czyli sukces Anną pisany
Festiwal Zdrowia, Kuchni, Mody i Urody

Do patronowania festiwalowi, którego celem jest promowanie zdrowia, kobiecego piękna i zdrowej kuchni Anna Kalata zaprosiła wszystkie Anny i Hanny, a tym spośród nich, które swoją zasługami dla promowania zdrowego stylu życia i innymi osiągnięciami zasłużą w oczach oceniającego je jury na miano wyjątkowych, zostaną podczas wieczornej gali wręczone statuetki z napisem „Sukces Anną pisany”. Jesteśmy jako klub partnerem organizatorów tego sympatycznego wydarzenia. Wszyscy klubowicze zaproszeni są też do wzięcia udziału w gali! 


Dowiedz się więcej !

Festiwal odbędzie się w Centralnej Bibliotece Rolniczej, w historycznym gmachu odwachu na Krakowskim Przedmieściu, obok kościoła św. Anny (sąsiedztwo na pewno nieprzypadkowe). Już od 11 rozpocznie się część targowa festiwalu, stoiska rozstawione zostaną w podcieniach gmachu. Prezentowane będą produkty i usługi związane z ideą festiwalu, czyli tego, co związane jest ze zdrowym stylem życia, w tym zdrową kuchnią, a także modą i urodą.

 

A wieczorem, o 19.00, jesteśmy zaproszeni do wnętrza biblioteki, na galę do reprezentacyjnej sali balowej na 1 piętrze, gdzie wyjątkowym Annom i Hannom wręczone zostaną statuetki z podpisem „Sukces Anna pisany”. W programie gali, która zakończyć się ma dopiero na godzinę przed północą także występy artystyczne, pokazy mody i degustacje kulinarne.

 

więcej: www.annalia.pl

 

czwartek 4 sierpnia

Centralna Biblioteka Rolnicza

Krakowskie Przedmieście 66

gdzie to jest

 

cześć targowa, godzina 11.00 – 21.00

w podcieniach biblioteki

 

wieczorna gala, godzina 19.30 – 23.00

w sali balowej na 1 piętrze biblioteki

 

Udział w wieczornej gali jest dla klubowiczów bezpłatny, wymagane jest jednak wcześniejsze potwierdzenie obecności: rsvp@kie.biz.pl. Mamy na to czas do 2 sierpnia. 

 

Wstęp na poprzedzającą galę część targową jest wolny.


kliknij, by powiększyć 

kliknij, by powiększyć

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu