administrator
10 i 11 września

Forum „NAWIGATOR W BIZNESIE”
patronat klubu

Na kolejne spotkanie z tego cyklu zaprasza nas członek premium naszego klubu, firma Eduvision. Dwudniowe forum skierowane jest dla osób, które już dziś prowadzą własną działalność gospodarczą - nawet jednoosobową, po duże spółki kapitałowe i konsorcja. Program forum skupia się tylko na sprawdzonych NARZĘDZIACH dla przedsiębiorców, zwraca uwagę na potrzebę delegowania zadań, dbania o właściwe wykorzystanie czasu, bezpieczeństwo biznesu, wspólników, kontraktów. 


Forum pokazuje cechy prawdziwego partnerstwa biznesowego - jak stawiać wymagania, jak egzekwować, jak zwiększać zyski, gdzie już dziś 80% przedsiębiorców realnie TRACI własne pieniądze. Poza tym praktycy pokazują dziedziny rynku biznesowego, które można wykorzystać we własnej działalności gospodarczej, gdzie szukać pomysłów na zysk i na czym polega bezpieczeństwo firmy.

 

Jesteśmy pewni, że nie stać Cię, aby nie skorzystać z tych praktycznych informacji. Nie lejemy wody, przekazujemy tylko sprawdzone narzędzia. 

 

Nawet jeśli nie masz w zwyczaju robić notatek - z tego forum wyjdziesz z pełnym zeszytem informacji gotowych od ręki do wdrożenia w firmie - oraz z przygotowanym segregatorem, który już został okrzyknięty „Biblią przedsiębiorcy”".

 

Eduvision, dowiedz się więcej o nasSprawdź nas! Na naszej stronie Facebook znajdziesz również relacje video z poprzednich edycji forum – w Kromerowie k/Olsztyna, Lublinie, Sopocie, Warszawie i Katowicach.

 

więcej

 

 

sobota 10 i niedziela 11 września

Hotel Lamberton Ołtarzew

ul. Poznańska 492 Ołtarzew k. Warszawy

gdzie to jest

 

Rezerwacja do 5 września: szkolenia@eduvision24.pl. Bilety są również dostępne online, tutaj.

 

kliknij, by pobrać zaproszenie w pdf

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu