administrator
14 i 15 września

XVI Forum Edukacyjne MŚP
zaproszenie

Członków Klubu zapraszamy na największe dedykowane przedsiębiorcom wydarzenie organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Formuła od lat się nie zmienia i nie zmieniła się tym razem, uznano, że się sprawdziła. I tak, jak w zeszłym roku, odbędzie się na Stadionie Narodowym, w jego części konferencyjnej umieszczonej pod widownią. Opóźnieniu uległ tylko termin, zwykle odbywało się ono jeszcze przed wakacjami.


XVI Forum Edukacyjne MŚP, kliknij i wejdź na stronę forum

                   www.forummsp.parp.gov.pl  


 

Każdy z dwóch dni forum ma swój wyróżniający się temat. Pierwszy odbędzie się pod hasłem „Twój biznes, nasze wsparcie”. I chyba jest jasne, o czym będzie tego dnia mowa. Przede wszystkim o funduszach europejskich, ale nie tylko. I do tych funduszy europejskich nasz budżet też się zresztą w pewnym stopniu dokłada. Na co jednak trzeba zwrócić uwagę, będzie to, jeśli idzie o przedsiębiorców, w znacznym stopniu finansowanie zwrotne, a nie dotacje. Dotyczy to także start-upów i jest to bardzo poważna zmiana. Ważnym tematem będzie też wsparcie ekspansji zagranicznej polskich firm, oczywiście nie pojawi się on pierwszy raz, ale staje się coraz ważniejszy.

 

Drugi dzień odbędzie się pod hasłem „Stać się pracodawcą jutra”. Rola kapitału ludzkiego i dobrego nim zarządzania zaczyna urastać do kluczowej. Pojawi się tu nawet temat sprowadzania pracowników z zagranicy i umiejętnego włączania ich do zespołu! Czasy taniej i łatwo dostępnej siły roboczej należą już do przeszłości, rośnie też rola odpowiednich kwalifikacji. Oprócz części seminaryjnej przewidziano tu też warsztaty.

 

więcej: www.forummsp.parp.gov.pl  

 

środa 14 września, godzina 9.30 – 16.00

czwartek 15 września, godzina 9.00 – 16.00

Stadion PGE Narodowy, jak dojechać

 

Udział w forum tradycyjnie jest bezpłatny, wymaga tylko uprzedniej rejestracji online. Można wziąć udział w całym forum, ale też wybrać sobie jeden dzień i to dowolnie.  Jeśli chcemy wziąć też udział w warsztatach, należy to przy rejestracji zaznaczyć.

 

rejestracja online (kliknij, by otworzyć formularz)

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu