administrator
14 – 16 października

World Travel Show 2016
patronat klubu

Będzie mnóstwo atrakcji i w przeciwieństwie do innych imprez targowych, naprawdę dużo zwiedzających. My też będziemy tam obecni, wręczymy specjalne Perły EuroTurystyki najlepszym wystawcom. Będziemy mieli także wydzieloną odrębną klubową strefę, gdzie zorganizujemy stoiska dla dotychczasowych laureatów przyznawanych przez nas Pereł EuroTurystyki, ale to również propozycja dla wszystkich klubowiczów, którzy będą mogli tam wystawić swoje stoiska otrzymując znaczny rabat. 


Zaproszeni też jesteśmy do udziału w towarzyszących targom galach 7 cudów National Geografic oraz Jachty 2016. Zacieśniamy bowiem wcześniej już rozpoczętą współpracę z organizatorem targów, Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo i to kolejne wydarzenie objęte naszym patronatem, z czego korzyść odnieść mogą wszyscy członkowie klubu. Razem z nami patronatem objął też targi magazyn przedsiębiorcy@eu, który wyda w formie wkładki ich katalog.


 

kliknij i pobierz prezentację World Travel Show 2016

www.worldtravelshow.pl


 

Do zwiększenia zainteresowania targami na pewno przyczyni się patronat National Greographic, w tej dziedzinie bowiem trudno przecenić ich siłę rażenia. Także oni będą oni mieli na targach osobną strefę. Podczas targów zostaną ogłoszeni zwycięzcy kolejnej edycji organizowanego przez nich plebiscytu 7 Nowych Cudów Polski (jesteś my zaproszeni do udziału w gali wręczenia nagród laureatom) i odbędą się liczne spotkania z podróżnikami. Wśród nich będzie widoczny na plakacie zapowiadającym targi Aleksander Doba, który kajakiem przepłynął Atlantyk. Będzie można posłuchać jego opowieści, zadać pytanie i zdobyć autograf. 

 

Ale będzie też można spróbować swych sił w nurkowaniu specjalnym akwarium (i zaprosić rodzinę, by na podziwiała), wziąć udział w warsztatach fotograficznych, a także zawodach… wędkarskich. Miłośnicy fotografii mogą też już teraz pochwalić się swoimi zdjęciami, najlepsze zostaną pokazane na wystawie podczas targów. A miłośnicy wędkarstwa będą mogli podczas „wyprzedaży garażowej” pozbyć się zbywającego sprzętu i tanio kupić to, czego im brak. Podczas targów odbędzie się tez finał Objazdowych Mistrzostw Polski Minigolfa. To atrakcje dodatkowe, bo główną będzie bogata oferta targowa związana z turystyką. Dla ułatwienia, bo ogarnąć to wszystko niełatwo, podzielono ją na cztery „salony” tematyczne, salon TRAVEL, czyli podróże, salon WATER SPORT, czyli żeglarstwo i inne sporty wodne, salon FISHING, czyli wędkarstwo oraz salon CAMP, poświęcony wszelkiemu rodzaju sprzętowi campingowemu.

 

Poznaj atrakcje targów, kliknij tutaj !

 

 

To najważniejsze takie targi w Polsce, warto więc sobie zarezerwować sobie już teraz na nie czas, a może też wykorzystać do promocji swojej firmy? Przypominamy tu o naszej przygotowanej wspólnie z organizatorem propozycji. Poniżej do pobrania cennik, od którego przysługiwać nam będzie znaczny rabat i formularz zamówienia. Wszystkich zainteresowanych tą ofertą prosimy o kontakt: biuro@kie.biz.pl

 

 

cennik dla wystawców (członkowie klubu mogą liczyć na duży rabat)

 

formularz zgłoszenie udziału dla wystawcy  (kliknij i pobierz)

 

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu