administrator
8 września

Targi IT Future Expo 2016
patronat 

Tuż po wakacjach odbędą się na Stadionie Narodowym największe tego typu targi w Polsce. Towarzyszyć im będzie branżowa konferencja, targi kariery oraz gala IT Future Award, która odbędzie się dzień wcześniej. Do opisu tego, czego to wydarzenie będzie dotyczyć, wystarczą zaledwie dwie litery: IT. W tym roku do udziału w IT Future Expo zaprasza nas ze swojej słynnej kawalerki Łukasz Jakóbiak, który pojawi się na tam w realu i poprowadzi jeden z wykładów. Jesteśmy, jako klub, jednym z patronów tego wydarzenia, a magazyn przedsiębiorcy@eu znalazł się w gronie głównych patronów medialnych.IT Future Expo 2016

   www.warszawa.itfuture.pl

 

 

Z rozwiązań IT korzystamy praktycznie wszyscy, nie możemy się już bez nich obejść. Coraz częściej te rozwiązania stanowią też integralną część oferty firm, których wcale z tą branżą nie kojarzymy. Spory kłopot mają z tym nasi statystycy z GUS, określenie, jaką część dochodu narodowego wypracowuje nam ta branża jest bowiem coraz trudniejsze, za granicą jest zresztą podobnie. W praktyce mamy specjalistów od IT, czasem całe komórki i działy. I do nich wszystkich to zaproszenie jest skierowane. By dowiedzieć się czegoś, co dla firmy, w której pracują może być przydatne, ale także dla nich samych, bo właściwym targom towarzyszyć będą też targi kariery, IT Career Summit (czyli, po targach mogą zmienić pracę). Oby nie zmobilizował ich do tego Łukasz Jakóbiak, który podczas konferencji towarzyszącej tej części targów wygłosi wykład motywacyjny. Bo tego, że targami zainteresować się powinny firmy z branży, nawet pisać nie musimy. One już to wiedzą.

 

Organizatorzy spodziewają się nawet dwóch i pół tysiąca uczestników. Interesująco zapowiada się program obu konferencji, tej towarzyszącej Expo od początku, IT Future Congress oraz tej związanej z targami kariery. Na targach zaprezentuje się natomiast, co najmniej, stu wystawców. Aby poznać szczegóły, najlepiej zajrzeć na stronę targów www.warszawa.itfuture.pl

 

 Łukasz Jakóbiak zaprasza nas na IT Future Expo

 

Do udziału w IT Future Expo zaproszeni są wyłącznie reprezentanci firm i udział w Expo jest dla nich bezpłatny. Wyjątkiem są reprezentanci firm informatycznych, dla których opłata wynosi 100 złotych. Wymagana wcześniejsza rejestracja, której należy dokonać online na stronie targów.

 

 

Płatny i to dla wszystkich jest udział w gali IT Future Award, która odbędzie się dzień wcześniej. Osobna jest tu rejestracja, której dokonuje się przez formularz online.

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu