administrator
31 sierpnia

Prevalue Cooperative Owners
klubowicze klubowiczom (relacja)

O niezwykłej spółdzielni, Spółdzielni Właścicieli Majątku, jak brzmi jej nazwa po polsku, opowiedział nam prezes jej zarządu, Andrzej Stępień. Lokują oni swój majątek w… diamentach. 


Spółdzielnia Właścicieli Majątku

www.prevalue.pl

 

 

Dlaczego w diamentach? Bo diamenty jak dotąd zawsze zyskiwały na wartości. Nawet złoto zawiodło, bo stało się przedmiotem spekulacji. Jest to do tego lokata podwójnie bezpieczna, bo każdy diament ma certyfikat i ma wypalony laserem unikalny numer. Można więc w każdej chwili sprawdzić, jego autentyczność. I choć diamenty inwestycyjne to kategoria szczególna, zwykle są cenniejsze niż te używane przez jubilerów, to mogą się oczywiście stać częścią biżuterii, bardzo cennej biżuterii...

 

W zakresie doboru diamentów inwestycyjnych i ich wyceny ściśle współpracują z innym członkiem naszego klubu, prawdziwymi specami od diamentów, Mart Diamonds S.A.

 

A dlaczego spółdzielnia? To rzeczywiście jest w tym wypadku rozwiązanie naprawdę szczególne. Jest to nie tylko w Polsce, ale i w Europie, a może nawet na całym świecie rozwiązanie oryginalne. Spółdzielnie nie kojarzą się nam z tego typu działalnością, ale ta forma działalności jest w tym wypadku po prostu najbezpieczniejsza. Do spółdzielni można w każdej chwili przystąpić i w każdej chwili wystąpić z niej. Majątek będący naszym udziałem jest wolny od zajęcia komorniczego, mamy też pełną swobodę w zakresie przekazywania go w spadku.

 

Andrzej Stępień i red. Izabela Jarska

 

To prezentacja działalności spółdzielni dokonana w największym skrócie podczas wywiadu na żywo, który z prezesem Andrzejem Stępniem przeprowadziła redaktor Izabela Jarska z naszego magazynu przedsiębiorcy@eu. Zainteresowanych tym sposobem lokowania środków zaproszono do zadawania bardziej szczegółowych pytań już w kuluarach i do wizyty w spółdzielni. Wszyscy też zostali zaproszenie na Prevalue Open Day, dzień otwarty spółdzielni, który odbędzie się już 10 września w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej, gdzie będzie też można obejrzeć ich majątek ulokowany w diamentach.

 

Restauracja Florian Ogień czy WodaA my zostaliśmy zaproszeni do spróbowania naprawdę pysznego tortu bezowego. A było jeszcze włoskie wino i doskonały miejscowy ponch, z którego restauracja o dwóch obliczach, Florian Ogień czy Woda, słynie. I coś na ząb. Tu też gospodarze z Floriana nas nie zawiedli. Rozmowy w klubowym gronie, przy lampce wina, bądź szklaneczce ponczu, toczyły się do późna w nocy…

 

 

Podczas spotkania statuetkę dla nowego członka premium, firmy Natural Medical, odebrał z rąk zarządu klubu, Barbary Jończyk i Krzysztofa Jończyka, prezes firmy Andrzej Dachowski.

 

 

Zdjęcia w dużym formacie ze spotkania można obejrzeć tutaj

 

 

Klubowicze klubowiczom to cykl spotkań, których celem jest to, byśmy się lepiej poznali. Ich gospodarzami są sami członkowie klubu, którzy zapraszają nas do siebie, by pokazać swoją firmę, co robią, pochwalić się swoimi sukcesami i opowiedzieć, jakie mają plany na przyszłość. Chcemy, aby stałym punktem programu tych spotkań był wywiad na żywo z gospodarzami, pozostawiając zupełną swobodę, co do pozostałych jego punktów i przygotowanych atrakcji. Po każdym zamieszczamy relację na stronie internetowej klubu.

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć