administrator
już ruszył i potrwa do listopada

Przedsiębiorstwo z klimatem
ogólnopolski cykl bezpłatnych szkoleń 

Koszty związane z energią są jednymi z najistotniejszych, stałych kosztów ponoszonych przez przedsiębiorstwa. W obliczu rosnących cen energii, coraz większą uwagę przykłada się więc do jej efektywnego wykorzystywania. Ten cykl szkoleń, adresowanych zarówno do właścicieli przedsiębiorstw, jak i ich pracowników, ma w tym pomóc. 


kliknij i powiększ

   www.autobusenergetyczny.pl

 

 

Podczas szkoleń ich uczestnicy dowiedzą się jakie są dostępne do dyspozycji narzędzia i mechanizmy pomagające w procesie optymalizacji zużycia energii w przedsiębiorstwie. Ponadto zapoznają się z aktualnymi możliwościami wsparcia finansowego, pozwalającymi na przeprowadzenia inwestycji poprawiających efektywność energetyczną przedsiębiorstwa, jak również inwestycji w odnawialne źródła energii.

 

Każde ze szkoleń rozpocznie się od rzeczy najprostszych, ale dotyczących wszystkich bez wyjątku przedsiębiorstw: jak oszczędzać energię w biurze i jak… bez nakładów zmniejszyć zużycie paliwa. W programie szkoleń ujęto także termomodernizację budynków, pozwalająca już na naprawdę duże oszczędności, budownictwo energooszczędne (bo jeszcze więcej możemy zyskać, odpowiednio budynek już projektując). I co oczywiście ważne i interesujące dla wszystkich, jakie są możliwości uzyskania wsparcia w postaci finansowania tych przedsięwzięć ze środków unijnych.

 

Nie mogło oczywiście zabraknąć w ich programie tematu odnawialnych źródeł energii, w tym finansowego wsparcia, na jakie możemy w tym wypadku liczyć.

 

ramowy program szkolenia

 

 

Szkolenia dedykowane są mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom (właścicielom i ich pracownikom). Cykl szkoleń, odbędą się one w większości dużych miast Polski, już ruszył i potrwa do listopada. Organizatorami szkoleń są Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw (ośrodek Krajowego Systemu Usług) oraz Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

 

Udział w szkoleniach jest bezpłatny, formularz zgłoszeniowe są do pobrania na stronie projektu, osobno dla każdego szkolenia ujętego w harmonogramie. Do udziału w szkoleniach zaproszeni są właściciele i pracownicy mikro, małych, a także średnich firm.

 


Więcej informacji, w tym harmonogram szkoleń, na stronie:

 

www.autobusenergetyczny.pl

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu