administrator
październik / listopad

Szkolenia pamięci i fitness mózgu      
propozycja dla klubowiczów

Na zakończenie naszego klubowego szkolenia z Bartłomiejem Boralem z Best Brain padła wstępna propozycja zorganizowania pełnowymiarowych szkoleń dla tych, którzy by chcieli poważnie pogłębić swoją wiedzę na ten temat, a przede wszystkim zdobyć praktyczne umiejętności. Teraz pora na konkrety. 


Bartłomiej Boral prowadzący szkolenie w Klubie Integracji Europejskiej

Przygotowaliśmy, specjalnie dla klubowiczów, dwie propozycje kursów, które rozpoczęłyby się już w październiku i których nie należy traktować albo albo. Chcemy zorganizować oba. Pierwszy kurs poświęcony byłby doskonaleniu pamięci, a drugi temu, co zrobić, by nasz mózg utrzymać w pełnej sprawności, czyli fitness mózgu (albo neurobik, bo i takiej nazwy się używa). Skoro to kurs zorganizowany specjalnie dla klubowiczów, to specjalna musi być też cena (patrz niżej). Maksymalna liczba uczestników w każdy kursie to 15 osób (można wziąć w obu). Zajęcia będą się odbywały przed południem, w poniedziałki, wtorki lub czwartki (wybór dni oraz godziny do ustalenia). Szkolenia poprowadzą wicemistrz oraz mistrz Polski w sporcie pamięci i najwyżej sklasyfikowani Polacy w jego światowym rankingu, bracia Bartłomiej Boral i Tobiasz Boral.

 

 

Best Brain, zajrzyj też na ich stronę !

Kurs pamięci, 10 spotkań po 90 minut. Koszt kursu to 650 złotych od osoby netto (dla osób spoza klubu 1050 zł netto). Uczestnicy w tej cenie otrzymają wszelkie potrzebne materiały oraz całoroczny dostęp do platformy Systemu Doskonalenia Pamięci. Bardziej szczegółowy opis tego szkolenia do pobrania tutaj.

 

Kurs fitness mózgu: 15 spotkań po 60 minut. Koszt kursu to 550 złotych od osoby netto (dla osób spoza klubu 950 zł netto). Pokazowy film ze szkolenia, w którym wzięła udział prezes klubu Barbara Jończyk, znajdziecie tutaj.

 

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres biura klubu: biuro@kie.biz.pl. Aby umożliwić wzięcie udziału w nich wszystkim chętnym, termin przedłużyliśmy do 16 października. Można od razu zaznaczyć swoje preferencje dotyczące dni i godziny szkoleń.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem szkola@bestbrain.pl

 

 


 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu