administrator
zgłoszenia do 4 listopada, gala 23 listopada

Laur Innowacyjności 2016
klub partnerem 

Konkursowi organizowanemu przez NOT towarzyszymy od samego początku, jako ich partner. Widzieliśmy jak konkurs raczkował, a teraz to już jego szósta edycja. Cel jest niezmienny, wsparcie dla tego, co wciąż jest piętą achillesową naszej gospodarki: innowacyjności. Konkurs pokazuje zresztą, że rzeczywistość niekoniecznie wygląda tak źle, jak się nam wydaje. Być może po prostu zapominamy się pochwalić tym, co osiągnęliśmy. Konkurs jest po temu okazją! To, co konkurs wyróżnia, to to, że oprócz firm działających w kraju (zarówno polskich, jak i zagranicznych) do udziału zaproszone są firmy z krajów, w których działają polonijne stowarzyszenia naukowo-techniczne. 


Laur Innowacyjności, statuetka

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą jeszcze do 4 listopada. Laureatów konkursu poznamy podczas uroczystej gali tradycyjnie organizowanej w historycznej siedzibie NOT, w ponad stuletnim Warszawskim Domu Technika przy Czackiego. Laureaci odbiorą tam złote, srebrne i brązowe statuetki, zwane potocznie od nazwiska patrona konkursu Staszicami. Są tylko dwa kryteria oceny zgłaszanych, innowacyjność, najlepiej w skali globalnej (wtedy projekt otrzyma najwięcej punktów), a także, to znak czasów, jego oddziaływanie na środowisko. Projekty konkurować będą w trzynastu kategoriach. Dwunastu „branżowych” i dodanej trzynastej, obejmującej usługi o charakterze społeczno-gospodarczym. Oceny projektów dokona kapituła pod przewodnictwem prezesa rady stołecznej NOT prof. Eugeniusza Budnego, a jej składzie znaleźli się między innymi prezes Urzędu Patentowego Alicja Adamczak (miejmy nadzieję, że laureaci nie zapomną opatentować swoich projektów, co powinni zrobić jeszcze przed zgłoszeniem ich do konkursu!) oraz prezes całego NOT, Ewa Mankiewicz-Cudny.

 

Wszelkie informacje dotyczące warunków udziału w konkursie znajdziemy na jego stronie internetowej. Również za pośrednictwem strony internetowej możemy wysłać zgłoszenie udziału w konkursie. Wziąć w nim mogą zarówno firmy, jak osoby fizyczne. Opłaty zróżnicowano w zależności od wielkości firmy, tak, by nie stanowiły one bariery dla tych mniejszych oraz indywidulanych uczestników.

 

więcej: www.laurinnowacyjnosci.pl

 

kliknij i pobierz w pdf

 

 

Magazyn przedsiębiorcy