administrator
26 czerwca

XX Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza
o puchar Tele Tygodnia wydawnictwa Bauer (patronat klubu)

Tak, jubileuszowe! I po raz kolejny objęliśmy je patronatem naszego klubu. Miejsce zawodów się zmieniało, ale od kilku już edycji jest nim Rancho pod Bocianem, gdzie organizujemy też naszą Letnią Galę Przedsiębiorców i odbędą się dzień po niej. W zawodach weźmie udział około trzydziestu znanych osób, znanych choćby z powodu ich profesji: będą to aktorzy, ale też muzycy i dziennikarze. Wśród nich kobiety, bo wbrew powszechnej opinii one też oddają się tej pasji. Tradycyjnie już zwycięzcy w jednej z kategorii puchar od naszego klubu wręczy prezes Barbara Jończyk.


Zawody mają uczcić pamięć aktora Mariana Łącza, który był nie tylko świetnym aktorem, ale i bardzo dobrym piłkarzem. Piłkarską karierę porzucił dla aktorstwa, z kolejnej pasji, wędkarstwa ani myślał już zrezygnować. Zaraził nią nawet swoją córkę, również świetną aktorkę, Laurę Łącz. I to ona jest organizatorką zawodów.

 

Od lat już wspiera ją w ich organizacji wydawany w niemal milionowym nakładzie Tele Tydzień. Zawsze też obszernie je relacjonuje. Ale nie tylko tam ukazują się relacje z zawodów, w naturalny sposób budzących zainteresowanie mediów. To zatem świetna okazja do promocji firmy. Nasz wkład jako sponsorów może być zarówno finansowy, jak i rzeczowy, w postaci ufundowanych nagród dla zwycięzców. Oczywiście, jako sponsor będziemy mogli też śledzić na żywo zmagania i być świadkami ceremonii wręczenia nagród.

W sprawie szczegółów współpracy prosimy o kontakt: biuro@kie.biz.pl.

 

 

relacja z XIX edycji zawodów, kliknij tutaj

 

relacja z XVIII edycji zawodów, kliknij tutaj

 

relacja z XVII edycji zawodów, kliknij tutaj

 

relacja z XVI edycji zawodów, kliknij tutaj

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
galeria zdjęć