administrator
5 lipca

Inwestowanie w przyszłość Europy
zaproszenie na seminarium BCC

Na to współorganizowane razem z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym seminarium zaprasza nas Business Centre Club. Mowa będzie o aktualnej ofercie banku dla sektora prywatnego, w tym oczywiście o planie Junckera. 


Europejski Bank Inwestycyjny

Europejski Bank Inwestycyjny, od skrótu angielskiej wersji nazwy, European Investment Bank, często nazywany EBI to nie jest zwykły bank, to bank, którego akcjonariuszami są kraje członkowskie Unii Europejskiej. A plan Junckera, w którego przygotowaniu zresztą bank uczestniczył, ma rozruszać europejskie inwestycje.

 

Business Centre ClubPodczas seminarium, które odbędzie się w siedzibie BCC w pałacu Lubomirskich, dowiedzieć się będzie można też o trendach gospodarczych i perspektywach inwestycyjnych w Polsce i Europie, ale najważniejsze będzie oczywiście spotkanie z przedstawicielami banku, którzy nie tylko przedstawią jego ofertę dla przedsiębiorców w Polsce, ale również odpowiedzą na pytania i będzie można z nimi porozmawiać w kuluarach. Krótkie, ale interesujące i jak można się spodziewać, kładące nacisk na praktyczne podejście seminarium zakończy lunch. Z pewnością warto, bo temat w praktyce jest w Polsce mało znany, wielu więc przedsiębiorców nie wie, że może sięgnąć po pieniądze także z tego źródła. Choć zdarza się, że korzystają z nich, wcale o tym nie wiedząc, gdyż beneficjentami planu Junckera są także fundusze pożyczkowe i poręczeniowe, korzystają z nich oferując tańsze kredyty również banki komercyjne.

 

środa 5 lipca, godzina 10.00 – 13.00 lunch

siedziba Business Centre Club

pałac Lubomirskich na placu Żelaznej Bramy

gdzie to jest

 

Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne.

 

Udział w seminarium jest bezpłatny, zgłoszenia proszę przesyłać na adres: iwona.serkis@bcc.org.pl.

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu