administrator
23 i 24 października

II Forum Inteligentnego Rozwoju
objęte honorowym patronatem naszego klubu

Forum Inteligentnego Rozwoju to w zamierzeniu innowacyjna płaszczyzna styku trzech kluczowych z polskiej perspektywy filarów inteligentnych specjalizacji: biznesu, samorządu i nauki. A do udziału w nim zaproszono liderów rozwoju i inwestycji, którzy nadają kierunek innowacyjnej polskiej gospodarce. Już pierwsza edycja dowiodła, że te zamierzenia da się zrealizować. W tym roku Klub Integracji Europejskiej objął to prestiżowe wydarzenie swoim honorowym. Co warto podkreślić, udział w forum, które odbędzie się w październiku w G2A Arena, nowoczesnym centrum kongresowym w Rzeszowie-Jasionce, jest całkowicie bezpłatny.


II Forum Inteligentnego Rozwoju

 

W ramach II Forum Inteligentnego Rozwoju odbędzie się ponad 20 konferencji skupiających się wokół motywu przewodniego wydarzenia „Nowe technologie i bezpieczeństwo energetyczne gwarantem inteligentnego rozwoju”. Poprowadzą je cenieni eksperci, którzy debatować będą o problemach i wyzwaniach dla polskiego biznesu, samorządu oraz szkolnictwa wyższego. Wydarzeniu towarzyszyć będą też targi goPL2020, poświęcone innowacyjnym technologiom i ich praktycznym wdrożeniom. 


Jako honorowy patron forum dołączyliśmy do zacnego grona, którego lista rozpoczyna się od Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a znajdują się na niej między innymi Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Patentowy RP, Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich, a z uczelni na przykład Uniwersytet Jagielloński.

 

Więcej informacji o Forum znajdziecie na stronie internetowej poświęconej temu wydarzeniu, informacje tam zawarte będą stopniowo uzupełniane i coraz bardziej szczegółowe, ale już teraz, jeśli ta tematyka nas interesuje (a powinna!) warto zaznaczyć sobie te dwa dni w kalendarzu i zarejestrować swój udział. Zachęca nas do tego w zamieszczonym tam nagraniu prof. Jerzy Buzek.

 

więcej: www.irforum.pl

 

zarejestruj się online

 

poniedziałek 23 i wtorek 24 października

G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowe

Województwa Podkarpackiego

gdzie to jest

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie forum: www.irforum.pl/rejestracja.

 


Szczegółów dotyczących udziału w II Forum Inteligentnego Rozwoju, a także targach goPL2020, udziela kierownik projektu Łukasz Gamrot, telefon 534 647 693 lub mail lukasz.gamrot@ircentrum.pl.

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl