administrator
19 października

Nowoczesne Rady Nadzorcze
polecamy

Trzecia edycja tej konferencji organizowanej wspólnie przez dziennik Rzeczpospolita i Deloitte. Gościem specjalnym będzie dr Arno Probst –ekspert ds. corporate governance Deloitte w Niemczech, który opowie dokonywanych tam zmianach przepisów spowodowanych głośnymi skandalami z udziałem niemieckich koncernów. Weźmie on też udział w panelu dyskusyjnym poświęconym istocie tych przepisów, czyli przed czym chroni przestrzeganie zasad ładu korporacyjnego.


Poprzedzi go panel poświęcony nowym trendom i regulacjom w tym zakresie w Polsce, dla którego wstęp będzie stanowiło wystąpienie Ilony Pieczyńskiej-Czerny, dyrektora Departamentu Ofert Publicznych i Informacji Finansowej Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.

 

A na zakończenie uczestnicy konferencji, która odbędzie się w warszawskim Hiltonie zostaną zaproszenie na wspólny lunch, będący też okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 

Konferencja prowadzona będzie w dwóch językach, po angielsku i polsku, organizatorzy zapewniają jednak tłumaczenie symultaniczne.

 

więcej

 

czwartek 19 października, godzina 9.30 – 14.00 lunch

Hotel Hilton, ul. Grzybowska 63, róg Wroniej

gdzie to jest

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, zgłoszenia przez formularz online. Zaproszenie skierowane jest do członków rad nadzorczych spółek kapitałowych i tych, którzy do zasiadania w nich aspirują. 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu