administrator
19 i 20 października

III Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy w Siedlcach
patronat medialny klubu i magazynu przedsiębiorcy@eu

Wydarzenie przygotowano z rozmachem, organizatorzy wyraźnie postanowili rzucić wyzwanie obu kongresom w Katowicach, Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu, choć ograniczając się do dominującej tam też zresztą tematyki krajowej. Intersujący jest przy tym nie tylko dobór tematów, ale i to, a nawet przede wszystkim to, kogo udało im się zaprosić do udziału w roli uczestników składających się na program konferencji paneli. Są wśród nich członkowie rządu i ludzie stojący na czele centralnych organów państwa, a także (o co bywa nawet trudniej), prezesi największych polskich firm, nie tylko tych państwowych. Do tego wzorem obu kongresów udział w szczycie jest całkowicie bezpłatny. 


www.osg2017.pl

                                                                           www.osg2017.pl

 

 

Można napisać po prostu, że warto tam się wybrać, ale wolę napisać, zajrzyjcie do programu szczytu. Przeglądając go wcześniej czy później traficie na temat także was interesujący. I nie tylko temat, ale chcielibyście to usłyszeć właśnie z tych ust. Warto bowiem zawsze rzucić okiem na skład panelistów. Bo ten, jak już zwróciłem na to uwagę, bywa imponujący. Albo, jeśli wolicie drogę na skróty, zajrzeć do zakładki prelegenci, choć lektura może być odrobinę uciążliwa, bo jest tych nazwisk zbyt dużo. Dlatego polecam program i dlatego też powstrzymuję się z jego omawianiem punkt po punkcie, bo bez listy panelistów poszczególne tematy nie znaczą zbyt wiele. Poważnym argumentem za jest także to, że szczyt organizowany jest już po raz trzeci (pierwszy odbył się w Lublinie, od zeszłego roku gospodarzem są Siedlce), a to oznacza doświadczenie w przygotowywaniu tego typu wydarzeń.

 

I jeszcze jeden powód, dla wielu ważny, to największe jak by nie patrzeć gospodarcze wydarzenie w Siedlcach, jeśli więc chcemy spotkać, tak przypadkiem, tamtejszych przedsiębiorców, to okazja nadarzy się na pewno.

 

Wzorem wielu innych wydarzeń gospodarczych jest też część uroczysta, oczywiście poza otwarciem szczytu, który ma też odpowiednia oprawę, ale w tym wypadku w postaci nazwisk. Na zakończenie pierwszego dnia dwudniowego kongresu w sali teatralnej Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego odbędzie się gala wręczenia statuetki Bursztyn Polskiej Gospodarki 2017.

 

Szczyt jest dwudniowy, dla uczestników z Warszawy to pewnie nie jest wieki problem, ale jak ktoś ma dalej, warto skorzystać z noclegu. Na stronie szczytu znajdziemy odpowiednia zakładkę i ofertę sześciu hoteli wraz z informacją o cenach.

 

więcej: www.osg2017.pl

 

czwartek 19 i piątek 20 października

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny,

Wydział Humanistyczny, ul. Żytnia 39

gdzie to jest

 

Udział w szczycie jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja online.

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu