administrator
11 grudnia

Dzieci-dzieciom, klub współorganizatorem wydarzenia
klubowiczki wyjdą na wybieg razem z gwiazdami sceny i ekranu

Ten pokaz mody będzie niezwykły, jak wszystko co robi Fundacja Spełnionych Marzeń. 11 grudnia na wybieg w Pałacu Kultury i Nauki wyjdą podopieczni fundacji, dzieci, którym udało się wygrać walkę z rakiem. Będzie to dla nich wielkie przeżycie, coś, co będą mogły zapamiętać jako coś ważnego. By nie tylko walka z chorobą wypełniała ich wspomnienia z dzieciństwa. Zaprezentują kolekcję Magdaleny Różczki i dyktatora dziecięcej mody, endo. I własne, przez siebie zaprojektowane kreacje. A razem z nimi wyjdą na wybieg ci, których znamy z małego i dużego ekranu oraz sceny: Mateusz Damięcki, Szymon Majewski, Andrzej Nejman, Conrado Moreno, Krzysztof Jankes Jankowski, Stanisław Karpiel-Bułecka, Łukasz Zagrobelny, Piotr Zelt i Tomek Ciachorowski. Pokaz mody poprowadzi Katarzyna Cichopek! A zaśpiewają między innymi Sasha Strunin, Wojtek Ezzat oraz Łukasz Zagrobelny


Będzie też nasz klubowy akcent, bo klub jesteśmy współorganizatorem tego niezwykłego wydarzenia. Na wybiegu pojawią się członkinie Klubu integracji Europejskiej: Barbara Jończyk prezes klubu, Hanna Wnukiewicz (restauracja Florian Ogień czy Woda), Krystyna Krawczyk (restauracja Krasnodwór), Katarzyna Marcok (Mart z Diamonds S.A.), Wiesława Dzierżanowska (restauracja Sardynia), Grażyna Madejczyk i Wioletta Gejer (The Queens), Justyna Sypka Abdulloh (Amrit), Anna Sowa (Sowy Słodki Świat) oraz Urszula Porbacka (Estell Medycyna Estetyczna).

 

Wstęp dla członków klubu jest bezpłatny, ale nie wypada nie kupić losu loterii charytatywnej, aby wspomóc fundację. A do tego każdy los wygrywa!

 

Namawiamy także, by włączyć się czynniej, wystąpić w roli sponsora tego bardzo medialnego wydarzenia. Wesprzeć to mające szlachetny cel przedsięwzięcie, zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci i zarazem wypromować własną firmę. W załączeniu przesyłamy prezentację zawierającą też pakiety sponsorskie.

 

A już teraz warto wpisać sobie tę datę do kalendarza: w poniedziałek 11 grudnia spotykamy się w Sali Ratuszowej Pałacu Kultury i Nauki. Tak, jak w zeszłym roku, bo nie pierwszy raz wspieramy tę akcję Fundacji!

 

kliknij i pobierz prezentację

pobierz prezentację

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu