administrator

„Twarze biznesu polskiej gospodarki”
oferta biznesowa

Zapraszamy Państwa do udziału w ogólnopolskim projekcie „Twarze biznesu polskiej gospodarki”, który objęty jest honorowym patronatem Klubu Integracji Europejskiej i dofinansowany przez Europejskie Forum Przedsiębiorczości. Doceniając niezwykłą wartość polskich przedsiębiorców, których zawsze staramy się wspierać wychodzimy z inicjatywą, która przyczyni się do promocji osób zarządzających firmami oraz ich przedsiębiorstw. 


www.przedsiebiorcy.eu

  www.przedsiebiorcy.eu

 

 

Przygotowujemy się do wydania specjalnego dodatku do magazynu „przedsiębiorcy@eu” pod nazwą: „Twarze biznesu”. Publikacja jest częścią wspomnianego wyżej ogólnopolskiego projektu - „Twarze biznesu polskiej gospodarki” - którego misją jest szeroka promocja polskich przedsiębiorstw - i małych, i dużych - poprzez prezentację sylwetek osób nimi zarządzających. Za sukcesem każdej firmy stoją konkretni ludzie i właśnie takie osoby chcemy prezentować.

 

Dodatek „Twarze biznesu” będzie dystrybuowany wraz z magazynem „przedsiębiorcy@eu”(nr 1/2018) w nakładzie 10 tys. egzemplarzy w salonach sprzedaży prasy: Empik, Relay i Inmedio w całym kraju oraz w najlepszych hotelach i restauracjach w największych miastach w Polsce. A także na różnego rodzaju wydarzeniach (licznych!), których jesteśmy patronami medialnymi, to jest targach, konferencjach, seminariach, galach czy kongresach, a także imprezach o charakterze kulturalnym.

 

Dzięki udziałowi w naszym projekcie dotrzecie Państwo z promocją swojej firmy wszędzie tam, gdzie dociera magazyn „przedsiębiorcy@eu”!

 

W wersji elektronicznej dodatek „Twarze biznesu” będzie intensywnie promowany w naszych social mediach oraz na stronie internetowej magazynu. Warto dodać, że nasze profile na Facebook’u mają łącznie ok. 8 tys. fanów, a każdy nasz post notuje średnio ok. 2 tys. odbiorców.

 

Każda znajdująca się w „Twarzach biznesu” firma będzie miała do dyspozycji jedną stronę, na której będzie mogła zaprezentować -  w formie wizualnej i tekstowej - zarówno swoją działalność, jak i osobę nią zarządzającą.

 

Wszystkie prezentacje będą miały jednolity format zawierający: zdjęcie osoby zarządzającej, informacje na jej temat (w formie ankiety) oraz opis, logo i dane firmy.

 

Cena publikacji wynosi 850 PLN netto.

 

Jesteśmy partnerami wielu programów gospodarczych, wyróżniających ambitną i godną naśladowania przedsiębiorczość w naszym kraju. Należą do nich między innymi tak prestiżowe konkursy, jak: „Teraz Polska”, „Przedsiębiorstwo Fair Play", „Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców”, „Laur Innowacyjności” czy programy gospodarcze Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej.

 

Magazyn „przedsiębiorcy@eu” czytany jest przez osoby zarządzające przedsiębiorstwami, czyli prezesów, właścicieli, menadżerów oraz osoby zainteresowane szeroko rozumianą wiedzą merytoryczną związaną z biznesem. Poza tym, pismo dociera do wielu opiniotwórczych kręgów z dziedziny biznesu oraz kultury i sztuki. Wysyłane jest do organów administracji państwowej i samorządowej, jak również organizacji i izb gospodarczych wspierających i współpracujących z biznesem. „Przedsiębiorcy@eu” to magazyn ludzi biznesu, pokazujący pozytywne przykłady i dający cenne wskazówki dla prowadzenia firmy.

 

Uwaga!

Dodatek z magazynem ukaże się w lutym 2018 r. Jednak na zgłoszenia czekamy tylko do końca listopada br.!

 

kontakt:

 

Izabella Jarska

redaktor w magazynie „przedsiębiorcy@eu”

telefon 516 863 922, mail ijarska@efp.biz.pl

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu