administrator
4 grudnia gala finałowa

Fresh Faces World 2017
magazyn przedsiębiorcy@eu patronem medialnym konkursu

W Rico's Concept przy Krakowskim Przedmieściu odbędzie się gala finałowa konkursu Fresh Faces World 2017. To już trzecia edycja tego prestiżowego wydarzenia organizowanego przez Magteam Model Management. Fresh Faces World to konkurs modelingowy umożliwiający jego uczestnikom zdobycie doświadczenia oraz zrobienia pierwszych kroków w kierunku podpisania międzynarodowych kontraktów z najlepszymi agencjami na świecie, a tym samym zdobycia realnej pracy w zawodzie modelki bądź modela. 


Fresh Faces World 2017, www.freshfacesworld.com

 www.freshfacesworld.com

 

 

Nagrodą główną w konkursie jest kontrakt z agencją Magteam Model Management oraz wyjazd do Nowego Jorku o wartości 50 000 zł na jeden z największych światowych konkursów modeli IMTA (The International Modeling and Talent Association). Dodatkowo, zwycięzca weźmie udział w sesjach zdjęciowych w prestiżowym magazynie modowym Cosmopolitan oraz słynnym Pier 59 Studios w Nowym Jorku, gdzie odbywają się sesje dla największych światowych marek, takich, jak na przykład Victoria's Secret.

 

Na gali będą obecni agenci i przedstawiciele świata mody z wielu krajów świata, w tym Stanów Zjednoczonych, Włoch czy Japonii. Finaliści zaprezentują się między innymi w kolekcji cenionego projektanta Macieja Zienia a o make-up finalistów zadba marka Sephora.

 

W konkursie mogą brać udział zarówno chłopcy jak i dziewczyny w wieku od 14 do 23 lat Więcej o Fresh Faces World, a także jak wyglądały poprzednie edycje, przeczytacie na jego stronie oraz fanpage'u na Facebooku.

 

więcej: www.freshfacesworld.com

 

A tak to wyglądało w relacjach telewizyjnych Fashion One:

 

Grand Finals na Fashion One, obejrzyj

 

Gala Events na Fashion One, obejrzyj

 

Patronami medialnymi konkursu Fresh Faces World oraz jego gali finałowej są: Harper’s Bazaar.pl, Cosmopolitan, Joy, portal Wirtualna Polska, telewizja Fashion One oraz portal modelingowy Promodels.

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu