administrator
11 i 12 stycznia

Akademia Przedsiębiorcy: Sukces Po Polsku
Zielony Polska Waluta Lokalna zaprasza

Współczesny rynek to wyzwanie dla właścicieli małych i średnich firm. Monopolizacja i wzrastająca konkurencja wymuszają poszukiwanie skutecznych rozwiązań i wiedzy wspierających rozwój firmy. Chcąc wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom Zielony Polska Waluta Lokalna zorganizował Akademię Przedsiębiorcy. Służy ona propagowaniu wiedzy o zarządzaniu, sprzedaży, systemach lojalnościowych i motywacyjnych oraz o narzędziach wspierających rozwój i budujących skalę w biznesie. Naszymi prelegentami w wydarzeniu zawsze są praktycy biznesu z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu w ramach naszej akademii zdobędziesz konkretne rozwiązania do wdrożenia w Twojej firmie!


Dowiedz się więcej !


Tematy poszczególnych prelekcji:

 

1. Utrata płynności finansowej zagrożeniem dla MŚP


2. Budowanie strategii rozwoju firmy

 

3. Jak zbudować przewagę konkurencyjną w biznesie z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi


4. Jak skutecznie wykorzystać system Zielonego do sprzedaży swoich usług


5. Skuteczność jest wszystkim - telefon w biznesie


6. Budowanie zespołów sprzedażowych

 

 

Prelegenci:

 

-Dariusz Brzozowiec, polski lider projektu lokalnych walut, jest najlepszym znawcą w Polsce, zarówno wiedzy o walutach lokalnych, jak i praktykiem potrafiącym w realnej rzeczywistości realizować przedsięwzięcia walut lokalnych.

 

- Piotr Ląd, Innowator, przedsiębiorca oraz kreator zmian. Od 2010 aktywny przedsiębiorca od 2013 członek BNI Polska – największej organizacji rekomendacyjnej na świecie, a od drugiej połowy 2013 do końca 2016 działał jako jeden z Dyrektorów BNI Polska pomagając przedsiębiorcom rozwijać swoje firmy poprzez rekomendacje. Obecnie zarządza 4 firmami, które łącznie zatrudniają ponad 80 osób. Wyróżniony tytułem Global International Networker za szybkość budowania sieci rekomendacyjnych. Łącznie przeszkolił ponad 2500 przedsiębiorców. Wziął udział w ponad 1500 spotkaniach networkingowych gdzie wspomagał nawiązywanie relacji biznesowych. Specjalizuje się w automatyzacji procesów biznesowych i uwalnianiu czasu właścicieli firm. Optymalizuje koszty i szuka oszczędności. Jego motto życiowe to „Celuj w księżyc, a jak nie trafisz i tak będziesz w śród gwiazd”

 

- Filip Prokop, Przedsiębiorca z 20 letnim doświadczeniem, inwestor, dyplomowany trener biznesu, publicysta, współautor książki „Sprzedaż jest Sexy albo nie ma jej wcale – Zielona Rewolujca”, propagator idei współpracy.

 

- Mateusz Mrozowski, przedsiębiorca, właściciel i współwłaściciel trzech niezależnych od siebie biznesów, w trzech jakże różnych od siebie branżach. Autor Bestsellera: "Sprzedaż jest $exy, albo nie ma jej wcale”.Publicysta: Forbes, Szef Sprzedaży, As Sprzedaży, Marketer+, Franczyza&Biznes, Brief, Prime. Członek: Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu i Klubu Integracji Europejskiej. Współpracuje z: T-mobile, Energa, Bosch, Calzedonia, PKP, Ikea, Mercedes, Porsche, Pracuj.pl.

 

- Robert Oskwarek, Przedsiębiorca i inwestor właściciel firmy Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu. Bezpośredni, otwarty, wymagający. Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Kładzie nacisk na praktykę i doświadczenie, inspiruje innych do pozytywnych zmian. Specjalizuje się w szkoleniach podnoszących efektywność komunikacyjną i relacyjną w takich obszarach jak: budowanie trwałych relacji z klientem, budowanie zespołów sprzedażowych, autoprezentacja, zarządzanie zespołem, rozwiązywanie konfliktów, wystąpienia publiczne. 


- Gość specjalny Paweł Borecki, autor wielu artykułów z dziedziny budowania zespołów sprzedażowych i skutecznych strategii marketingowych. Uznany trener i wykładowca. Na swoim koncie ma wiele nagrań szkoleniowych w tematyce skutecznej sprzedaży i rozwoju osobistego. Twórca systemowych rozwiązań sprzedażowych. Niezrównany mówca motywacyjny. Od ponad piętnastu lat skutecznie kieruje zespołami sprzedażowymi. Laureat prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards „Profesjonalny Sprzedawca Roku” w kategorii „Menedżer branży MLM”. Członek elitarnego Klubu TOP Liderów MLM. Autor książki „Pułapki nie tylko w biznesie”.

 

 

więcej

 

czwartek 11 stycznia, godzina 9.00 – 18.00 

piątek 11 stycznia, godzina 9.00 – 16.00 

Hotel Senator w Starachowicach, ul. Bankowa 7

 

Rezerwacji online można dokonać tutaj. Cena obejmuje nocleg i posiłki. Można płacić w Zielonych!

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu