administrator
8 stycznia

Kolacja biznesowa w restauracji VIVANDER
spotkanie klubowe

Spotkaliśmy się w restauracji Vivander na Starym Mokotowie, miejscu, do którego świetnie pasuje nadużywane nieco określenie klimatyczne. Francuska wykwintność, włoska fantazja i polskie specjały to najkrótsza jego charakterystyka. Specjały, których mogliśmy oczywiście spróbować. Poznaliśmy również właścicielkę restauracji, Łucję Kelus, która kontynuuje rodzinne tradycje, bo jej pradziad otworzył pierwszą restaurację w Warszawie i to oczywiście zobowiązuje. A także Jacka Grabowskiego, autora bestsellera, „Sekrety Polaków wybitnych”, który właśnie doczekał się kontynuacji. 


Restauracja Vivander w nocy

www.vivandier.pl


 

Jacek Grabowski, który przeprowadzał już wywiady z papieżem Franciszkiem, Dalajlamą, Fidelem Castro czy Antonio Banderasem, po raz już drugi wziął na cel wybitnych współczesnych Polaków. Do 50 wywiadów, które złożyły się na pierwszą cześć, doszło kolejnych 50. Tym razem to on musiał udzielić wywiadu. Wywiad na żywo z autorem przeprowadziła redaktor Izabella Jarska z magazynu przedsiębiorcy@eu. Dowiedzieliśmy się, dlaczego dokonał takiego, a nie innego wyboru swych rozmówców, poznaliśmy też sporo anegdot związanych z ich powstaniem. Autor okazał się czarującym rozmówcą. Książkę z jego dedykacją, a także karykatury, które zdobiły pierwsza część, można było również nabyć, ale w tym wypadku pieniądze nie trafiły do kieszeni autora, ale zostały przekazane na pomoc niewidomym dzieciom z Lasek.

 

A potem zostaliśmy zaproszeni na wyżej, na pierwsze i drugie piętro, gdzie czekał na nas pyszny poczęstunek, nie zabrakło też czasu na rozmowy, na nawiązanie nowych i odnowienie starych kontaktów.

 

 

Zapraszamy też do obejrzenia naszej fotorelacji, a zdjęcia w dużym formacie można pobrać stąd.

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć