administrator
akademia zdrowia i kultury fizycznej

 

Ćwiczymy także w wakacje !

Nasza Akademia Zdrowia i Kultury Fizycznej nie ma wakacji. Zajęcia dla klubowiczów, także latem, odbywają się co środę w podziemiach Millennium Plaza. Bo o kondycję trzeba dbać cały rok. Zmienia się tylko godzina, mamy nadzieję, że nowa będzie dogodniejsza: latem zapraszamy na gimnastykę później, na 20.


Ci, którzy wyjechali na urlop muszą w staraniach o kondycję poradzić sobie sami, pozostałym postara się pomóc nasz trener,  Wojciech Raczkowski, który dobierze dla nas indywidualnie ćwiczenia tak, by były odpowiednie dla każdego z nas. Także dla tego, kto dbania o kondycję dotąd zaniedbywał. Jeśli nas to dotyczy, to czas przełamać wstyd i wziąć się za siebie. Na sali do naszej dyspozycji są rowerki treningowe oraz drabinki, hantle i skakanki. Lustra na ścianach pomogą sprawdzić, czy dobrze wykonujemy ćwiczenia. Po gimnastyce zapraszamy zaś do łaźni, sauny i jacuzzi. A jak ktoś naprawdę nie lubi ćwiczyć, to może przyjść tylko dla nich i udać się tam od razu.
 
Gdzie? Tam, gdzie mieści się biuro naszego klubu. W wieżowcu Millennium Plaza, Aleje Jerozolimskie 123a (tuż obok placu Zawiszy). Sala gimnastyczna znajduje się w podziemiach wieżowca. Wchodzimy głównym wejściem, a potem na dół schodami przy windach. Na dole, w recepcji klubu fitness, odbieramy na umówione hasło kluczyk do szafki w szatni.
 
Jeśli idzie o strój, to wystarczą szorty i podkoszulka. Do tego wygodne obuwie ale można też ćwiczyć boso (jak wolimy). Aby skorzystać z jacuzzi wymagany jest strój kąpielowy. I to wszystko. Zapraszamy dziś i w każdą następna środę. Latem ćwiczenia  (przypominamy!) zaczynamy o 20.00, prosimy jednak przyjść nieco wcześniej, by mieć czas na przebranie się w w szatni.

w środy, początek godzina 20.00, po gimnastyce zapraszamy do łaźni, saumy i jacuzzi
Millennium Plaza, Aleje Jerozolimskie 123a ( niedaleko placu Zawiszy ), poziom -1


Wstęp dla klubowiczów bezpłatny, zapraszamy oczywiście z partnerami !

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu