administrator
czekamy do 16 stycznia

Przypominamy!
Przedłużyłeś członkostwo lub jesteś nowym członkiem klubu? 

Jeśli tak, to otrzymałeś w pakiecie członkowskim możliwość bezpłatnej reklamy w ogólnopolskim magazynie „przedsiębiorcy@eu” o nakładzie 10 tys. egzemplarzy dystrybuowanym w sieciach Empik, Relay i Inmedio na terenie całej Polski! Magazyn dostępny jest też w około czterystu hotelach cztero i pięciogwiazdkowych oraz w prestiżowych restauracjach w głównych miastach w Polsce, a także na wszystkich imprezach gospodarczych – targach, konferencjach, kongresach i seminariach, których jesteśmy patronami medialnymi!


więcej

  www.przedsiebiorcy.eu

 

 

Chcesz się zaprezentować w następnym wydaniu i pokazać swoim partnerom biznesowym – zgłoś się! Na materiały czekamy tylko do 16 stycznia!

 

Tymczasem przeczytaj niezwykle interesujący tekst międzynarodowej ekspertki z zakresu komunikacji międzykulturowej i etyki w biznesie ekspercki i naszej klubowiczki Ewy Rogozińskiej „Komunikacja i wyrażanie uczuć”.

 

Szczegółowe informacje dotyczące uprawnień do promocji w magazynie, specyfikacja techniczna reklamy graficznej oraz formularz zamówienia do pobrania poniżej:

 

promocja członków klubu w magazynie

 

specyfikacja techniczna reklamy

 

formularz zamówienia reklamy

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z redaktor Izabellą Jarską, telefon 516 863 922 lub mail ijarska@efp.biz.pl.

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl