administrator
22 lutego

  klubowicze klubowiczom

więcej

Zaprasza nas Klub Bankowca, gdzie po jego wnętrzach oprowadzi nas kierownik klubu Klaudiusz Kozłowski. Poznamy też historię budynku, który zbudowany został w XIX wieku, jako szpital. Budynek, w którym obecnie mieści się Klub Bankowca znajduje się u podnóża skarpy dzielącej ulicę Smolną. Na parking podjedziemy od strony ulicy Herberta bądź jeśli zaparkujemy powyżej, przy Domu Kultury Śródmieście, zejść będziemy musieli schodami w dół. A po wnętrzach Klubu Bankowca możecie się już dziś wybrać na wirtualny spacer.


 

Klub Bankowca

Gospodarz, oprócz prezentacji tego niezwykłego miejsca, zaprasza nas również na prelekcję Karola Bartkowskiego zatytułowaną: „SamoDyscyplina i jej 5 Kluczowych Czynników”. Karol Bartkowski to certyfikowany trener i doświadczony mówca z 17 letnim stażem, mający za sobą ponad 3,5 tysiąca wystąpień i 10 000 godzin na scenie. Członek elitarnego Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców, a także autor bloga SamoUtrudnianie.pl i założyciel Akademii Skuteczności. Czeka nas zatem ciekawy i inspirujący wykład.

 

Na koniec zaplanowano lampkę wina i poczęstunek serwowany przez działającą w klubie restaurację Kręglickich.

 

czwartek 22 lutego, godzina 19.00

Klub Bankowca ul. Smolna 6

gdzie to jest

 

Udział dla członków klubu jest bezpłatny, ze względów organizacyjnych prosimy jednak o potwierdzenie obecności: rsvp@kie.biz.pl.

 

 

Klubowicze klubowiczom to cykl spotkań, których celem jest to, byśmy się lepiej poznali. Ich gospodarzami są sami członkowie klubu, którzy zapraszają nas do siebie, by pokazać swoją firmę, co robią, pochwalić się swoimi sukcesami i opowiedzieć, jakie mają plany na przyszłość. Chcemy, aby stałym punktem programu tych spotkań był wywiad na żywo z gospodarzami, pozostawiając zupełną swobodę, co do pozostałych jego punktów i przygotowanych atrakcji. Oczywiście będzie relacja na stronie klubu i naszego magazynu przedsiębiorcy@eu!

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu