administrator
14 marca

Szkolenie z Mateuszem Mrozowskim
dla członków klubu udział jest bezpłatny

Spotykaliśmy się już na szkoleniach, lecz zazwyczaj były to krótkie szkolenia podczas naszych porannych kaw z ekspertem. Tym razem spotkamy się też o tej samej porze, ale na znacznie dłuższym szkoleniu z Mateuszem Mrozowskim poświęconym komunikacji wpływu, podczas którego poznamy między innymi sześć reguł wsparcia sprzedaży. Kompetencję tę Forbes uznaje za najważniejszą spośród umiejętności związanych ze skutecznym wpływanie na innych i przekonywaniem ich.


Mateusz Mrozowski

Mateusz Mrozowski to trener i mówca motywacyjny, publicysta Forbesa, autor bestsellera „Sprzedaż jest sexy albo nie ma jej wcale”, który sprzedał się już w liczbie 6 tysięcy egzemplarzy. A także doświadczony przedsiębiorca, właściciel trzech spółek kapitałowych, a nie teoretyk. Współpracował z T-Mobile, Mercedesem, PKP, Energą, Boschem, Calzedonią i Huawei.

 

 

program spotkania 14 marca

 

od 9.30 - rejestracja

 

10.00 – 12.00 pierwszy panel

 

12.00 – 12.15 przerwa kawowa

 

12.15 – 14.15 drugi panel

 

14.15 - lunch

 

 

Szkolenie odbędzie się w klubie Arco, mieszczącym się przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku 19

 

Dla członków klubu udział w szkoleniu jest bezpłatny, dla osób spoza klubu opłata (wraz z przerwą kawową) wynosi 600 złotych.

 

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Na potwierdzenia obecności wysłane mailem rsvp@kie.biz.pl bądź telefonicznie na 603 333 711 czekamy do 12 marca!

 

Lunch dla wszystkich uczestników szkolenia z 20% zniżką od cen standardowych.

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu