administrator

Weź udział we FRESH FACES WORLD 2018!
Casting w Galerii Echo w Kielcach podczas Off Fashion

Marzysz o pracy w modelingu, ale nie wiesz, jak zacząć? Uważasz, że odznaczasz się wyjątkową urodą i masz „to coś”? Ten konkurs jest dla Ciebie! Weź udział w 4 edycji Fresh Faces World organizowanej przez Magteam Model Management i zawojuj świat mody! Przyjdź na casting Fresh Faces World Kielce w galerii Echo, zaprezentuj się, a może to właśnie Ty wyjedziesz do Nowego Jorku i zrobisz światową karierę w modelingu.


kliknij, by powiększyć

Kandydatki i kandydaci muszą mieć od 14 do 23 lat i powyżej 172 cm w przypadku kobiet oraz 186 cm w przypadku mężczyzn.

 

Na casting należy zabrać:

 

- czarną koszulkę na ramiączkach,

- czarne leginsy,

- czarne szpilki,

- strój kąpielowy/bokserki.

 

Podczas castingu modelki i modele zaprezentują się w kilku odsłonach:

 

- prezentacja w szpilkach (dziewczyny)

- prezentacja w kostiumie kąpielowym (2-częściowym w przypadku dziewczyn)

- wyłonienie modelek i modeli do półfinału.

 

Gościem specjalnym w Kielcach i zarazem organizatorem ogólnopolskim będzie właścicielka agencji modelek z Nowego Jorku Magteam Model Management – Maggie Haese. Ogólnopolski finał Fresh Faces World w Warszawie zaplanowany jest na grudzień 2018. Laureat lub laureatka otrzyma nagrodę główną o wartości 50 000 zł – wyjazd do Nowego Jorku na prestiżowy konkurs International Modeling & Talent Association.

 

Co czeka na zwycięzców konkursu Fresh Faces World?

 

- zdobycie międzynarodowych kontraktów z najlepszymi agencjami na świecie

- praca na wybiegach najbardziej znanych projektantów

- współpraca z prestiżowymi markami modowymi

- sesja zdjęciowa dla magazynów modowych

- sesja fotograficzna w legendarnym Pier59 Studios

 

Główna nagroda o wartości 50 tys. zł – wyjazd do Nowego Jorku na konkurs IMTA, gdzie zostało wypromowanych wiele młodych talentów (m.in. Katie Holmes, Ashton Kutcher, Jessica Biel, Eva Longoria, Jessica White, Bradley Tomberlin, Sara Dawson, Kim Lemanton, Sean Harju)

 

 


Zaprezentuj się 150 najważniejszym agencjom modelingowym z całego świata i dołącz do najlepszych! Daj się zauważyć, poznaj świat modelingu i show biznesu od podszewki i przeżyj przygodę życia!

 

FRESH FACES WORLD to prestiżowy konkurs modelingowy organizowany przez Magteam Model Managenent – amerykańską agencję modelingową z biurem w Polsce. Konkurs jest kierowany do współczesnej generacji młodzieży oraz użytkowników mediów społecznościowych. Powstał z pasji Maggie Haese – właścicielki agencji Magteam Model Management, która zawodowo zajmuje się wyszukiwaniem i promowaniem młodych talentów.

 

Laureatów minionych edycji FRESH FACES WORLD można zobaczyć w wielu sesjach modowych prestiżowych magazynów (m.in. „Vogue” „L’Officiel”, „Elle”, „Cosmopolitan” „LNE”) oraz na wybiegach projektantów z całego świata.  Współpracują oni też z topowymi polskimi projektantami, takimi jak Maciej Zień, duet Paprocki & Brzozowski, Michał Starost czy Ewa Minge.

 

Patroni medialni wydarzenia: Wirtualna Polska, Fashion|One, ATV, Moda Polska, La Mode et la Diplomatie, Przedsiębiorcy.eu, Promodels Magazine, Galeria Echo

 

Organizator regionalny:

 

FRESH FACES WORLD Kielce - Euro media Zbyszek Lisowski

Kontakt: tel. 692 250 180

 

Nie możesz przyjechać na casting? Weź udział w castingu online:

 

www.magteammodels.com/casting

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu