administrator
17 maja

Władcy Sceny, warsztaty z Robertem Oskwarkiem
kolejne bezpłatne szkolenie dla członków klubu

O tym, jak przygotować się do wystąpień publicznych, jak zostać „władcą tej sceny” uczyć się będziemy z Robertem Oskwarkiem podczas warsztatu, gdzie liczyć się będzie nie teoria, a praktyka. Jak pokonać tremę, zapanować nad emocjami, rozluźnić się, wykorzystać mowę swojego ciała, zadbać o prawidłową emisję głosu i wykorzystać te wszystkie narzędzia do zapanowania nad słuchaczami. Tego naprawdę można się nauczyć!


To będą warsztaty w pigułce, więc bardzo intensywne. Poznamy praktyczne sekrety tego, jak sprzedać swój produkt, usługę, a przede wszystkim siebie! Przykuć uwagę słuchaczy, przekonać i wykreować siebie jako markę. To oczywiście niełatwe, ale czy to powód, by nie podjąć takiego wysiłku? Może to będzie tylko pierwszy krok, ale warto go zrobić! Na kolejne klubowe warsztaty zapraszamy już 17 maja do Restauracji Florian Ogień czy Woda na Chłodnej, która przygotuje też dla nas lunch.

 

agenda spotkania

 

od 9.30 – rejestracja

10.00 – 12.00 pierwszy panel

12.00 – 12.15 przerwa kawowa

12.15 – 14.00 drugi panel 

14.00 – lunch


Robert Oskwarek Robert Oskwarek jest przedsiębiorcą od przeszło dwudziestu lat. Nie jest tylko trenerem, choć jest w tym bardzo dobry. Przede wszystkim zajmuje się inwestycjami, sam inwestuje i pomaga swoim klientom. My poznamy go teraz jako trenera. Jest specjalistą w dziedzinie kształtowania wizerunku, a także wystąpień publicznych. Nacisk stawia na dobrą pracę głosem, jasne formułowanie przekazu, nawiązywanie kontaktu ze słuchaczami i swobodę. Szkolił się u najlepszych praktyków: T. Harv'a Eker'a oraz Kevin'a Hogan'a. A swoje umiejętności, doświadczenia sceniczne i teatralne (bo wcale niedaleko tu do aktorstwa), zdobywał i szlifował u boku takich sław jak Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, czy Robert Korólczyk. Od niedawna jest też członkiem naszego klubu, a klubowy certyfikat wraz z Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu odebrał podczas ostatniej Gali Akademii Dobrego Stylu.

 

więcej: www.oskwarek.eu

 

 

czwartek 17 maja, godzina 10.00 – 14.00

Restauracja Florian Ogień czy Woda

Warszawa ul. Chłodna 3, gdzie to jest

 

 

Udział dla członków klubu jest bezpłatny, natomiast osoby spoza klubu wnoszą opłatę w wysokości 350 zł netto. Uwaga! Ze względu na serwowany lunch, konieczne jest potwierdzenie udziału w warsztatach do 11 maja: rsvp@kie.biz.pl.


PKO BP

 

         diamentowy partner

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu