administrator
13 czerwca

Klubowicze klubowiczom
W Centrum Zdrowego Stylu CUDowne Zdrowie

Prezes Krzysztof Jończyk, Barbara Sławińska i Paweł Horochowski, w Centrum Zdrowego Stylu Życia


Poznaliśmy Centrum Zdrowego Stylu Życia CUDowne Zdrowie, urokliwe miejsce na warszawskim Ursynowie, którego nazwa nie jest tylko chwytem marketingowym. Paweł Horochowski z firmy Proharmony uświadomił nam, jak ważne jest to, co jemy dla naszego zdrowia. A także, co pijemy. Bo raczej nie zdajemy sobie sprawy, że nawet woda gazowana ma kwaśny odczyn, jak pokazał nam podczas efektownej prezentacji. Ale nie ma specjalnie przygotowana woda, której mogliśmy tam spróbować, będącą jednym z elementów stosowanej tam kuracji. I chyba warto ich odwiedzić, jeśli chcemy zadbać o swoje zdrowie.

 

A Barbara Sławińska zaprezentowała nam stworzoną przez siebie planszową grę Biznes4you, w której możemy wcielić się w role biznesmana (lub bizneswoman) i poprowadzić przedsiębiorstwo. Możemy ją wykorzystać grając z dziećmi, by uświadomić im, co oznacza prowadzenie własnego biznesu. I by samemu udoskonalić swoje umiejętności. A także by edukować swoich pracowników.

 

Był oczywiście poczęstunek, więcej niż lampka wina i przesmaczny tort, który sprawił niestety, że o diecie powinniśmy pomyśleć poważniej. A na koniec, zanim się rozstaliśmy, było jeszcze spotkanie z niezwykłym gościem specjalnym, terapeutą z Tybetu, spotkanie, z którym na wszystkich zrobiło wrażenie.

 

ogród w Centrum Zdrowego Stylu Życia CUDowne Zdrowie 

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć