administrator
24 czerwca

VIII Letnia Gala Przedsiębiorców
oferta dla sponsorów

Przygotowujemy się do kolejnej edycji największego tego typu wydarzenia w Polsce. Na Rancho pod Bocianem, tradycyjnie w ostatnią niedzielę czerwca, bawić się będą przedsiębiorcy, znani aktorzy oraz dziennikarze. Wszystkich zapraszamy razem z dziećmi, bo gala ma charakter dość nietypowy: rodzinnego pikniku. Spodziewany się przeszło 1500 gości. Podczas gali wręczymy Perły EuroTurystyki, którymi wyróżniamy hotele i ośrodki turystyczne za najlepszą ofertę pobytową.


To oczywiście świetna okazja do promocji swojej firmy, w wybranej przez siebie formie, włącznie z możliwością wystawienia swojego stoiska i sprzedaży na nim swoich produktów bądź usług. Do wyboru proponujemy trzy pakiety, Sponsora Tytularnego, Złotego Sponsora i Sponsora (standardowy). Wszystkie trzy w specjalnej cenie dla członków klubu, obniżonej o 50% dla członków Diamentowych, o 30% dla członków Premium i o 20% dla pozostałych członków klubu.

 

Istnieje również możliwość wykorzystania do promocji loterii wizytówkowej oraz charytatywnej przez ofiarowanie do puli nagród swoich produktów lub voucherów na usługi jako fantów.


pobierz całą prezentację i pakiety sponsorskie 

Letnia Gala Przedsiębiorców to wydarzenie służące integracji przedsiębiorców, którzy na galę są zapraszani razem z rodzinami, a całe wydarzenie przybiera formę pikniku z mnóstwem atrakcji dla wszystkich niezależnie od wieku. Będzie się można zmierzyć ze ścianą wspinaczkową, parkiem linowym, przejechać quadem. Wszystkich też zachęcamy do wzięcia udziału turnieju minigolfa o Puchar Prezesa Europejskiego Forum Przedsiębiorczości! Dużo atrakcji przygotowaliśmy z myślą o dzieciach (w tym dmuchańce i malowanie buziek!), a te najmłodsze będzie też można na chwilę zostawić pod opieką animatorów, by dorośli mogli skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji.

 

Plus bogaty program artystyczny oraz pokazy sportów walki. Nikt też z pewnością nie wróci głodny, zadbamy o urozmaicony catering, choć oczywiście dominować będą potrawy z grilla (to przecież piknik!).

 

I już po raz siódmy zostaną wręczone zostaną „Perły EuroTurystyki” - wyróżnienie przyznawane obiektom turystycznym za najciekawszy program wypoczynku, promujący walory turystyczne regionu. Pierwszym ich laureatem było właśnie Rancho pod Bocianem.

 

A wszystko to w malowniczej scenerii Rancho pod Bocianem położonego w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.


dojazd do Rancho pod Bocianem


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu