administrator
26 września (zgłoszenia do 24 września)

Forum Kobiet: Mój Zdrowy Dom
jako trochę więcej niż patron, bo przyjaciel forum

Forum Kobiet: Mój Zdrowy DomForum Kobiet, bo to spotkanie przygotowane przez kobiety, o kobietach i dla kobiet. I to one są zaproszone na spotkanie, którego tematem będzie dom, zdrowy dom. Do rozmowy o nim zaproszeni zostali też specjaliści, w tym architekci, którzy będą musieli odpowiedzieć na wyzwanie, jakim są oczekiwania kobiet. Kobiet, które dziś zazwyczaj mają własne życie zawodowe, robią kariery, ale dla których rodzina stanowi jednak wartość nadrzędną i dlatego dom stanowi w ich życiu miejsce szczególne. Spotkanie poprowadzi Grażyna Torbicka, której chyba nie ma potrzeby nikomu przedstawiać. Nie zabraknie też strefy chillout i pysznej kawy!


Forum Kobiet: Mój Zdrowy Dom

Będzie więc o tym, jak połączyć design z funkcjonalnością, jak zaprojektować dom, aby był naprawdę komfortowy. O tym, czym kierować się przy wyborze materiałów do jego wykończenia, by były trwałe i bezpieczne dla zdrowia, bo narosło tu wiele nieporozumień. Nie będzie o feng shui, bo z architektami nie rozmawia się o zabobonach. Szczegółową agendę wydarzenia oraz informacje o prowadzących i prelegentach znajdziecie na stronie wydarzenia, do której link zamieszczamy poniżej. A wszystko to samym sercu Warszawy, w kameralnym domu handlowym Mysia 3 pod tym samym adresem, gdzie kiedyś mieściła się siedziba cenzury.

 

więcej: www.mojzdrowydom.eu

 

Środa 26 września, godzina 10.00 – 15.50

Dom Handlowy MYSIA 3, ul. Mysia 3 Warszawa

gdzie to jest

 

Udział w forum jest bezpłatny, ale jest tylko sto miejsc! Obowiązuje rejestracja online, która będzie czynna do 24 września lub wyczerpania puli miejsc. Zatem kto pierwszy, ten lepszy!

 

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu