administrator
27 października

Weź udział w XXI Wielkiej Gali nagród Wiktorii !
klub partnerem konkursu, patronat magazynu przedsiębiorcy@eu

Organizowany przez Fundację WIP „Warto Im Pomóc” konkurs ma – co trzeba podkreślić – charakter ogólnopolski i mimo ponad dwudziestoletniej tradycji cieszy się coraz większą popularnością. Liczba nominowanych co roku rośnie, w zeszłym roku podczas jubileuszowej edycji przekroczyła i to znacznie magiczną barierę pół tysiąca nominowanych i jeszcze wzrosła w tym roku. Nie może nas to nie cieszyć jako jednego z partnerów konkursu, w którego kapitule zasiada założyciel naszego klubu, Barbara Jończyk. 14 września odbyło się jej posiedzenie, na którym ustalono listę laureatów, ale do publicznej wiadomości zostanie ona podana dopiero 27 października podczas Wielkiej GaliAirport Hotel „Okęcie” ****.


Nawet jeśli nie jesteśmy laureatami, możemy wziąć udział w tej gali, bo wzorem ubiegłego roku część zaproszeń przeznaczono do sprzedaży. Ich liczba jest jednak niewielka, dlatego warto się pospieszyć z ich rezerwacją!

 

Dlaczego warto? Nie tylko ze względu na ciekawy program artystyczny towarzyszący gali i bankiet, przede wszystkim to okazja by poznać i to osobiście laureatów konkursu (i innych uczestników gali), a kontakty to jak wiadomo podstawa biznesu. Można więc połączyć przyjemne z pożytecznym.

 

Możemy już ujawnić – mamy na to zgodę – jedno z nazwisk nominowanych do nagrody. To założyciel naszego klubu, Barbara Jończyk. Wśród zeszłorocznych laureatów konkursu było całkiem spore grono członków naszego klubu. Jako start-up roku nagrodę zdobyło REHEALTHY Arkadiusza Martyniuka, za debiut w kategorii moda Kreacja „ŻANNET” Żanny Moryson, w kategorii gastronomii i hotelarstwa restauracja THAISTY by Chanunkan, a w kategorii usług dla ludności Centrum Ubezpieczeń „U JUNIORA” Justyny Kwiatkowskiej. Mamy nadzieje, że w tym roku nie będzie gorzej!

 

Galę poprowadzą Anna Sabat i Adrian Woźny, a jej gwiazdami będą żeńskie trio Sopranissimo oraz Julia & Kamila, wicemistrzynie świata w tańcu akrobatycznym.


więcej: www.nagrodawiktoria.pl

 

sobota 27 października, godzina 19.00

Hotel Airport „Okęcie” ****  

ul. Komitetu Obrony Robotników 24

 

Zaproszenia można już rezerwować, pisząc na adres biuro_propmocji@nagrodawiktoria.pl, liczy się kolejność zgłoszeń!

 

Poniżej wzór zaproszenia na galę (kliknij, aby powiększyć):


kliknij, by powiększyć 

 kliknij, by powiększyć

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu