administrator
21 stycznia

Klub jest partnerem tego niezwykłego wydarzenia !

więcej


Podobnie jak rok temu jesteśmy jako klub partnerem niezwykłego pokazu mody „Dzieci dzieciom” organizowanego przez Fundację Spełnionych Marzeń Tomka Osucha, członka naszego klubu. Jest to wydarzenie bardzo medialne, a dochód ze zorganizowanej podczas niego loterii fantowej przeznaczony zostanie w całości na działania fundacji na rzecz jej chorych onkologicznie podopiecznych. Dlatego apelujemy do wszystkich o wsparcie w miarę swoich możliwości. Potrzebujemy wina, na catering robimy zrzutkę i możemy stworzyć kilka stanowisk z naszymi restauracjami, tak aby nie nadwyrężać budżetu jednej restauracji, potrzebujemy też fantów na loterię, takich jak vouchery na pobyty w hotelach itp. Za okazaną pomoc z góry dziękujemy!

 

Barbara Jończyk, Tomek Osuch i podopieczni Fundacji 

 

 

www.spelnionemarzenia.org.plPrzed nami kolejne niezwykłe przedsięwzięcie Fundacji Spełnionych Marzeń i kolejne spełnione marzenia. Bo jaka młoda dama nie marzy, by choć raz stanąć na wybiegu w świetle jupiterów? Nawet jeśli chciałaby zostać naukowcem, sportowcem lub... polityczką. Te marzenia mają również młode pacjentki szpitali onkologicznych. I fundacja pomoże im je spełnić.

 

Na wybieg w reprezentacyjnej sali Ratuszowej Pałacu Kultury wyjdą razem z gwiazdami sceny, sportu i turystyki. Będą wśród nich: Szymon Majewski, Mateusz Damięcki, Kuba Wesołowski, a także Anna Korcz, Marta Manowska i Katarzyna Cichopęk. Te nazwiska już znamy, z pewnością dołączą kolejni. W pokazie wezmą udział mali pacjenci klinik onkologicznych z Warszawy, Olsztyna oraz Lublina. Wieczór uświetni występ tenorów z „Leon Voci” oraz Sashy Strunin na jazzowo.

 

Wesprzeć akcję i fundację będzie można także podczas pokazu, kupując los loterii fantowej, z której cały dochód zostanie przeznaczony na działania fundacji na rzecz jej małych podopiecznych, pacjentów klinik i oddziałów onkologicznych w całej Polsce. I nie wypada tego losu nie kupić.

 

poniedziałek 21 stycznia, godzina 19.00

sala Marmurowa Pałacu Kultury i Nauki

(główne wejście od strony placu Defilad)

 

Wstęp wolny!

 

partnerzy wydarzenia

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu