administrator
18 maja

Nasz klubowy akcent w Noc Muzeów !
patronat medialny klubu

obejrzyj trailer

   obejrzyj trailer


 

Belle Epoque i talia osy, widowisko kostiumowe w Noc Muzeów na dziedzińcu pałacu wilanowskiego. W głównych rolach uczestniczki programu Debiutantki i moda Belle Epoque.


Belle Epoque to okres ostatniej ćwierci XIX i początków następnego, aż do wybuchu I wojny światowej. Okres pokoju i wyjątkowej prosperity w Europie, której kres położył wybuch I wojny światowej. Czasy secesji i postępu technicznego: elektryczności, rowerów, pierwszych samochodów, pierwszych samolotów i gigantycznych sterowców. Stroje kobiece były dalej niewygodne, z obowiązkowym gorsetem formującym talię, za to jak piękne! Obowiązkowe były kapelusze...

 

Razem z magazynem przedsiębiorcy@eu jesteśmy patronami medialnymi tego wydarzenia, a wśród jego strategicznych partnerów jest klubowicz, Warszawski Dom Technika NOT. Spirytus movens tego wydarzenia jest niezawodna Agnieszka Michalczyk, nasz klubowy arbiter elegantiarum, która stworzyła też program Debiutantki.

 

Wstęp wolny, zapraszamy o 21.00! Od 19.00 aż do północy można też za darmo zwiedzać pałacowe wnętrza. To co wydarzy się na pałacowym dziedzińcu ma nas do tego zachęcić, ale jest też samo w sobie powodem, aby się tam wybrać.

 

A już teraz obejrzyjcie filmowy trailer!

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu