administrator

  zaproszenie na spotkanie klubowe

więcej


Na kolejną kawę z ekspertem zapraszamy 23 maja do restauracji Drukarnia. Będzie to spotkanie z księgowym, ale spotkanie nieco nietypowe, bo zapytamy go nie tylko o to, co wie, ale i co myśli. Spróbujemy zrozumieć księgowego, co powinno nam ułatwić współpracę z nim i z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Naszym ekspertem będzie Lechosław Pieprzycki, prezes warszawskiej spółki LP Finance, prowadzącej ogólnopolskie biuro księgowe. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Wyższej Szkoły Bankowej również z Poznania. Był wykładowcą rachunkowości w Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania. Księgowy w drugim pokoleniu, a także prezes kilku spółek.

 

Spotkamy się z nim w restauracji Drukarnia, modnym miejscu na warszawskim Kamionku, którego nazwa nawiązuje do przeszłości tego miejsca, przez wiele lat mieściła się tam rzeczywiście drukarnia. Przygotują tam dla nas pyszne śniadanie.

 

Zachęcamy by przyjść pół godziny wcześniej, bo zaczniemy od kawy i networkingu. Każde nasze spotkanie to bowiem także szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

 

czwartek 23 maja, godzina 10.00

(poranna kawa i networking od 9.30)

Restauracja Drukarnia, ul. Mińska 65

gdzie to jest

 

Udział jest dla członków klubu bezpłatny, dla uczestników spoza klubu opłata wynosi 150 złotych od osoby. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie mailem obecności: rsvp@kie.biz.pl.

kliknij, by powiększyć

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu