administrator
17 czerwca

Forum Gospodarcze Polska–Tunezja
zaproszenie

W zorganizowanym przez Krajową Izbę Gospodarczą i Ambasadę Tunezji Forum Gospodarczym Polska-Tunezja wezmą udział uczestnicy misji tunezyjskich przedsiębiorców, tunezyjskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Regionu Centre oraz Tunezyjskiego Centrum Promocji Eksportu (CEPEX). Tunezja wyróżnia się na tle krajów regionu tym, że udało się tam zachować owoce Arabskiej Wiosny i sprawnie funkcjonuje tam demokracja i o dziwo, rzadko trafia ona na czołówki serwisów informacyjnych. Wydaje się, że dobrze wpływa to także na gospodarkę, a wydobycie ropy i turystyka to nie jedyne ważne jej gałęzie. Spotkanie to ma być okazja, by nawiązać kontakty z tamtejszym biznesem. To może być pierwszy krok, by wspólnie zrobić naprawdę dobry biznes!


W programie przewidziano oprócz części oficjalnej, także bezpośrednie rozmowy w formule B2B i to one będą stanowić najważniejszą część spotkania.

 

Ze strony tunezyjskiej reprezentowane będą następujące branże:

 

- produkty spożywcze- artykuły budowlane i wyposażenia wnętrz

- wyposażenie wnętrz

- artykuły rzemieślnicze, wyroby rękodzieła i rzemiosła artystycznego

- wyroby farmaceutyczne i kosmetyczne

- usługi konsultingowe

- przemysł odzieżowy: wyroby dla dzieci, kobiet i mężczyzn

- części zamienne dla automatyki, motoryzacji, stoczni i sprzętu specjalnego

 

Pełna lista tunezyjskich firm, których przedstawiciele wezmą udział w spotkaniu jest do pobrania tutaj.

 

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej na Trębackiej 4, początek spotkania o 11.00 (rejestracja od 10.30).

 

Organizatorzy zapewniają tłumaczenie na polski i francuski. Językiem urzędowym jest co prawda arabski, ale dalej powszechna jest znajomość francuskiego, będąca pamiątka po czasach kolonialnych ii to, że będzie on tu w użyciu jest jeszcze jednym na to dowodem. To praktyczna informacja, która może nam się przydać.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji on-line.

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu