administrator
17 października

Z wizytą w salonie HÄSTENS w Domotece
klubowicze klubowiczom

Do swojego salonu w Domotece zaprasza nas polski przedstawiciel duńskiej firmy HÄSTENS, firmy z ponad stuletnią tradycją, oficjalnego dostawcy szwedzkiego dworu. Będziemy się mogli przekonać, czy ich łózka naprawdę są takie wygodne, a także zamówić je dla siebie. W ich ofercie są także materace, kołdry, poduszki i pościel. Gościem specjalnym będzie dr Michał Skalski, psychiatra z ponad trzydziestoletnią praktyką, którego obecność będzie jak najrzadziej uzasadniona. To pionier i autorytet w dziedzinie leczenia zaburzeń snu metodami nieuzależniającymi (pastylka pomagająca nam zasnąć to często pułapka), członek zarządu Towarzystwa Badań nad Snem, a także członek European Sleep Research Society oraz American Academy of Sleep Medicine, jego europejskiego i amerykańskiego odpowiednika. Nasz klubowicz przygotuje dla nas także poczęstunek.


Salon HÄSTENS w Domotece


Więcej o nich i ich ofercie na stronie www.lozkahastens.pl.

 

Spotkania z cyklu klubowicze klubowiczom to spotkania mające nam pomóc poznać siebie nawzajem. Nasi członkowie zapraszają nas do siebie, by kazać na czym polega ich biznes i zaprezentować swoją ofertę. Jednym z punktów programu jest wywiad na żywo, który potem zaprezentujemy w naszym magazynie przedsiębiorcy@eu. A my być może zostaniemy ich klientami lub nawiążemy współpracę i poprowadzimy wspólnie jakiś biznes.

 

czwartek 17 października, godz. 18.30

Domoteka, salon HÄSTENS

Warszawa ul. Malborska 41, jak dojechać

 

Udział w spotkaniu jest dla członków klubu bezpłatny, ze względu na ograniczona liczbę miejsc wymagamy jednak potwierdzenia obecności: rsvp@kie.biz.pl.

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć