administrator

Witamy Nowego Członka Klubu !

więcej


www.protrust.com.pl

 

 

PROTRUST Real Estate to butikowa kancelaria doradcza, która została założona przez Ewę Jakubowską w 2015 roku po dogłębnej analizie rynku firm konsultingowych związanych z sektorem nieruchomości.

 

Ewa Jakubowska związana z sektorem nieruchomości od blisko 15 lat, swoją historię z branżą rozpoczęła w Londynie. Po uzyskaniu tytułu magistra prawa na UW podczas dalszej edukacji na University of London, Ewa podjęła pracę w brytyjskim funduszu private equity inwestującym w nieruchomości w Europie, w tym w Polsce. Szybko awansowała na stanowisko osoby odpowiedzialnej za koordynację działań firmy w Polsce, dzięki czemu budowała swoje doświadczenie zarówno w zakresie analizy nowych inwestycji, pozyskiwania finansowania, zarządzania aktywami jak i budowała bazę kontaktów branżowych. Konsekwencją było założenie kancelarii doradczej, której fundamentami są profesjonalizm, dogłębna analiza potrzeb inwestora oraz zapewnienie kompleksowego wsparcia przy zachowaniu najwyższego stopnia dyskrecji i lojalności.

 

Kancelaria PROTRUST Real Estate gwarantuje możliwość stworzenia bezpiecznego, a zarazem skutecznego modelu inwestycyjnego uwzględniającego wolumen i indywidualne preferencje partnera biznesowego. Kancelaria dba o relacje i zapewnia poszanowanie potrzeb każdego inwestora. Profesjonalizm, dokładność i szacunek wobec inwestorów to nasze dewizy. Jakość cenimy najwyżej.

 

Strefa działań

 

PROTRUST Real Estate zapewnia kompleksowe doradztwo w butikowym wydaniu.

 

Szyte na miarę, indywidualnie dopasowane rozwiązania pozwalają na sprawne przeprowadzenie każdego zadania i transakcji. Niekonwencjonalne rozwiązania i szerokie doświadczenie zespołu to gwarancja optymalnego wyboru.  Inwestora traktujemy jak przyjaciela – cenimy każdą nawiązaną relację i dbamy o powodzenie inwestycji. Stawiamy na zaufanie i trwałość współpracy. Oferujemy usługi doradztwa i pośrednictwa w zakresie sprzedaży, kupna oraz najmu wszelkiego rodzaju nieruchomości: lokali użytkowych, domów, mieszkań, działek budowanych. Nasza firma świadczy pełną obsługę transakcyjną, włączając ubezpieczenia inwestycji oraz wybór najkorzystniejszych form kredytowania. W celu ciągłego podnoszenia naszych kwalifikacji i efektywności usług regularnie bierzemy udział w różnego rodzaju szkoleniach. Naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, kompleksową obsługę prawną oraz przede wszystkim zaangażowanie i wytrwałość.


PROTRUST Real Estate  

 

Zaufali Nam

 

W ramach naszych działań mamy zaszczyt i przyjemność pracować dla szerokiego spectrum odbiorców. Do współpracy wybieramy firmy, które cenią te same wartości – kompetentne i godne zaufania. Naszymi Klientami są deweloperzy, firmy sieciowe z różnych branż poszukujące lokali pod nowe placówki, obcokrajowcy działający w swoim imieniu lub w ramach struktur funduszowych i korporacyjnych. Pracujemy dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw poszukujący lokali do najmu pod prowadzoną działalności lub zakupu inwestycyjnego, jak również wspieramy osoby indywidualne potrzebujące pomocy w poszukiwaniach nieruchomości mieszkaniowych lub lokali/budynków inwestycyjnych. Prowadzimy procesy pozyskiwania finansowania, zarządzamy/ administrujemy nabytymi nieruchomościami ułatwiając inwestorom bieżącą koordynację swoich aktywów. Wśród naszych kontrahentów i inwestorów są banki, fundusze, firmy leasingowe, właściciele fabryk, kancelarie prawne i podatkowe, kliniki i przedstawiciele wielu innych branż.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą Kancelarią.

 

Z wyrazami szacunku, Ewa Jakubowska 

(CEO Kancelarii PROTRUST Real Estate)

                                                    

Kontakt:

 

BIURO MOKOTÓW

 

PROTRUST Real Estate, ul. Ludwika Narbutta 11/4, Warszawa

 

Ewa Jakubowska,

+48 600 077 074, ewa.jakubowska@protrust.com.pl

 

Krzysztof Krzyżański,

+48 786 940 574, krzysztof.krzyzanski@protrust.com.pl  

 

PROTRUST Real Estate  
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu