administrator

  Bezpłatne wejściówki dla klubowiczów !
  na zgłoszenia czekamy tylko do południa 23 grudnia

więcej


Pochodząca z Andaluzji, ojczyzny flamenco, Agueda Saavedra jest tancerką obdarzona niezwykłym talentem, robiąca kareirę nie tylko w Hiszpanii. Jej taniec charakteryzują: emocje, energia, zmysłowość i kobiecość widoczna w każdym ruchu jej ciała. i wystukiwanym rytmie, o którym we flamenco mówi się „compas”. Serca publiczności podbija także swoją niecodzienną urodą i stylizacją, przypominającą tancerki z dawnej epoki, takie jak na przykład, słynna cygańska diva flamenco z ubiegłego wieku Manuela Carasco. W jej tańcu możemy dostrzec obraz femme fatal na wzór słynnej Carmen, tytułowej bohaterki słynnej opery Bizeta.

 

Już w nowym roku, w sobotę 4 stycznia Agueda Saavedra wystąpi w Warszawie w muzyczno-tanecznym spektaklu w auli Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, a towarzyszyć jej będą Antonio Luque Cortes, który zaśpiewa (bo flamenco to też śpiew) i gitarzysta Francisco Vinuesa. To będzie jej druga wizyta w Polsce, po raz pierwszy wystąpiła w naszym kraju w tym roku na VIII Festiwalu Arte Flamenco we Wrocławiu.

 

więcej informacji na: www.arteflamenco.eu

 

sobota 4 stycznia 2020, godzina 19.00

Aula Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych

Warszawa ul. Koszykowa 86, gdzie to jest

 

Dla członków klubu mamy bezpłatne dwuosobowe wejściówki, aby je otrzymać należy przed Gwiazdką (do 23 grudnia) wysłać zgłoszenie na adres rsvp@kie.biz.pl z dopiskiem flamenco!  

 

A osoby spoza klubu mogą nabyć bilety w cenie 90 i 100 złotych na www.ticketmaster.pl (kliknij).   

 

Agueda Saavedra na VIII Arte Flamenco we Wrocławiu (film) 

Agueda Saavedra na VIII Arte Flamenco we Wrocławiu (film)

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu