administrator
13 lutego

Urodziny Medical SPA by A. Surowiecka
klubowicze klubowiczom

Dr Agnieszka Surowiecka w towarzystwie Krzysztofa Jończyka, Barbary Jończyk oraz klubowiczów (1. urodziny Medical SPA by A. Surowiecka)

Tym razem spotkaliśmy się u naszego nowego klubowicza, w Medical SPA dr Agnieszki Surowieckiej w warszawskim hotelu Double Tree by Hilton, a okazją była pierwsza rocznica jego działalności. Podczas spotkania, które poprowadził aktor Jacek Borkowski dowiedzieliśmy się więcej o ich bogatej ofercie, a także o właścicielce, dr. Agnieszce Surowieckiej.


Był też poczęstunek, więcej niż lampka wina, degustacja przygotowana naszego klubowicza, Casino Vodka (tu było nieco więcej procentów). I oczywiście tort, bo tortu nie mogło zabraknąć. Głównym tematem była jednak oferta gospodarzy. Wśród gości znaczną część stanowili członkowie naszego klubu (bo oczywiście nie oni wyłącznie), z prezesami Krzysztofem Jończykiem oraz założycielką klubu Barbarą Jończyk. Kto miał szczęście w losowaniu loterii wizytówkowej, mógł wygrać bezpłatne zabiegi, ale wszyscy z pewnością będziemy jeszcze nie raz odwiedzać to miejsce!

 

Chcecie dowiedzieć się więcej o ich ofercie? Odwiedźcie stronę:

 

www.surowiecka.com

 

 

Zdjęcia w dużym formacie można pobrać stąd.

 

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć