administrator
28 września

Dni Gościa czyli Grzegorz Turniak radzi
polecamy jako ich partnerzy

Jak osiągnąć sukces dzięki kontaktom? Tego właśnie uczy Grzegorz Turniak. Właśnie wystartowała druga ich edycja, a składa się na nie cykl trzech wykładów, z którymi polski guru networkingu Grzegorz Turniak będzie jeździł po Polsce. Robi wrażenie lista partnerów tego projektu, do której i my dołączyliśmy.


Mamy tu najczynniej chyba zaangażowane Studenckie Forum BCC ale też Forum Młodych Lewiata. I Polskie Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami czy Stowarzyszenie Menadżerów w Polsce. W Warszawie inauguracyjny wykład w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej zatytułowany był następująco: „Zarekomenduj mnie czyli powiedz o mnie innym”.

 

Skąd ten temat? Takie jego sformułowanie? Bo jak uczy praktyka, polecenie nas przez dotychczasowych klientów to najlepsza reklama. Nie zawsze oczywiście da się zastosować ale bardzo często tak. Mówiliśmy o tym  jak z tego skorzystać, by przyniosło to najlepszy efekt, jak się ustrzec przy tym błędów.. Dowiedzieliśmy się wiele o spotkaniach biznesowych, i o nawiązywaniu nowych biznesowych kontaktów. I o przynależności do różnych stowarzyszeń, izb, a nawet grup dyskusyjnych – co to nam da, a co niekoniecznie. Przydały się te wykłady i szefom firm, i ich pracownikom. W tym oczywiście sprzedawcom ale nie tylko im. Jak się kolejny już raz okazało Grzegorz Turniak wykładowcą potrafi być fascynującym, więc warto było skorzystać z zaproszenia. Warto także dlatego, że to temat praktyczny. Poświęcony metodom budowanie relacji z ludźmi, a to przyda nam się zawsze.

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu